Sylwester w Teatrze POLONIA

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Sylwester w Teatrze POLONIA

Postprzez amc So, 02.01.2010 14:11

Kochana Pani Krystyno,

cóż ja mogę napisać?
Chyba znów że tak się cieszę że stworzysliście POLONIĘ...

no a zaczynając do początku ;) to ja nie lubię musicali. A już takich w stylu "kolorowe jarmarki" to szczególnie nie lubię. I gdyby mi ktoś rok temu powiedział że 3 razy obejrzę jakiś musical, orzekłabym że osoba to wyrokująca jest "chora na głowę"...
A gdyby mi powiedziano że jeszcze spędzę syllwestra oglądając musical to odesłałabym na pilną konsultację psychiatryczną....
A jednak :lol: :lol: :lol: . Sama z siebie się śmienię.


Ubawiliśmy się rewelacyjnie:
Obrazek
od lewej: AgaK, Ja,i P

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Podejrzewam nieśmiało, że bąbelki z szampana miały z tym coś wspólnego...:
Obrazek

Przepraszam za tumult zdjęć. Nie mam ani zwyczaju ani potrzeby zamieszczania zdjęć własnych, a już szczególnie ze mną na pierwszysm planie z powodu mej galopującej nie-fotogeniczności, ale chciałam oddać urokliwy nastrój jaki nam tego wieczoru towarzyszył!

ściskamy mocno!
AMC

ps. na widowni pełno nadętych ropuch w krynolino-gorseto-tafto-welwetach. Niektóre nawet robiły nam złośliwe uwagi z racji wyglądu ale olałam je. Z resztą chyba miały problem bo nie bardzo się ze sztuki śmiały,a my i owszem :mrgreen: :mrgreen:.
(...) liczba pomysłów, które mi się lęgną w głowie, mnie samą męczy. Sama ze sobą i ze swoją wyobraźnią i swoim entuzjazmem nie mogę sobie poradzić. I co więcej, z upływem lat się to nie zmienia. Koszmar.
KJ
Avatar użytkownika
amc
 
Posty: 8537
Dołączył(a): Śr, 16.01.2008 15:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sylwester w Teatrze POLONIA

Postprzez Krystyna Janda N, 03.01.2010 18:38

Zdjęcia Super! Tak miło ! Szczęśliwego tego Roku, cokolwiek by się nie działo!
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja