Aktorka, Poradnik..

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Aktorka, Poradnik..

Postprzez Karolina95 Cz, 07.01.2010 19:10

Droga Pani Krystyno,
właśnie po raz pierwszy zobaczyłam film dokumentalny Pana Skurskiego "Aktorka". Jest fantastyczny, a wkonanie mojej ulubionej piosenki, "Wariatki", po prostu nie do opisania! Naprawdę miło było to zobaczyć. Byłoby dobrze, gdyby TVP Kultura również dwie pozostałe "Aktorki" postanowiło wyemitować. :wink:

Posyłam pozdrowienia dla Pani oraz reszty OCHowej ekipy i życze baaaaaardzo dużo siły podczas ostatnich przygotowań do otwarcia,
K.

___
PS.Przeczytałyśmy dziś (8.01) nową rozmowę w "Poradniku Domowym", Jędrek mówi tam, że nie chce już rozmów do gazety. A Pani na jego pytanie ,,I co teraz zrobisz?" odpowiada ,,Nic, przestanę pisać te felietony". Czy to znaczy, że nie będzie nawet rozmów z Leną i Jadzią i całkiem wycofuje się Pani z pisania felietonów do Poradnika Domowego? Byłoby strasznie szkoda! Dla nas, jestem pewna, że i dla wielu innych osób również, te rozmowy są ważne.. naprawdę miło się je czyta.

Pozdrawiamy,
Karolina95 i Julita89 (K i J) :wink: :lol:

Nie chciałyśmy pisać dwóch listów na ten sam temat więc napisałyśmy do Pani tą wspólną interpelację :lol:
"Bliskim mów, gdyby pytali, że chwilowo zmieniłam adres, że w niebie leczę duszę z silnego przedawkowania rzeczywistości..."
Avatar użytkownika
Karolina95
 
Posty: 1947
Dołączył(a): Pt, 14.08.2009 21:18
Lokalizacja: Sz-n

Re: Aktorka, Poradnik..

Postprzez Krystyna Janda N, 17.01.2010 14:16

Dzieci nie bardzo chcą rozmawiać. I dobrze. Zrozumiały o co chodzi, jaka to odpowiedzialność. Szukam nowej formuły. Pozdrawiam obie Panie.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja