Pani Wanda :D

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Pani Wanda :D

Postprzez malwoj N, 21.02.2010 09:38

znów nie mogłam sie powstrzymać i piszę, bo tyle fantastycznych rzeczy sie dzieje :-)
Przeczytałam właśnie wpis o Pani Wandzie Warskiej i planowanym koncercie.
Pani Krystyno! Tyle radości i jeszcze ta informacja! Naprawdę nie wiem, co jeszcze Pani wymyśli, żeby mi zrobić przyjemność :D
2-3 lata temu zapytałam Panią o Panią Wandę. Nie wiedziałam, co się z Nią dzieje. Uwielbiałam Ją od zawsze (od Szewczyka? to też pamiętam) i bardzo brakowało mi Jej piosenek. Kasia Nosowska zrobiła mi dużą przyjemność przypominając Urodę.
Ale nie ma to jak sama Pani Wanda :D
Proszę bardzo, bardzo namawiać Panią Wandę na występ, zapewniając Ją, że są ludzie, którzy na Nią czekają. Gdyby do tego można było jeszcze dostać wznowione płyty, to byłoby wspaniale. Moje stare winyle są już w kiepskim stanie i w dodatku niekompletne.
Nie moge inaczej zakończyć tego listu, jak tylko kolejnymi podziękowaniami: bardzo, bardzo, bardzo dziękuję, pozdrawiam Panią i Panią Wandę Warską, życząc wytrwałości w realizowaniu tych obłędnych planów :D

P.S. co do planów Ocha to mam parę propzycji, jesli chodzi o dalsze koncerty: przede wszystkim Magda Umer, Kora, Anna Maria Jopek, Anna Chodakowska, 1, 2, 3, Leszek Długosz. Ewy Demarczyk raczej nie da się zaprosić, Marka Grechuty już nie ma :cry:
malwoj
 
Posty: 107
Dołączył(a): Pn, 10.04.2006 11:12

Re: Pani Wanda :D

Postprzez Krystyna Janda N, 21.02.2010 23:51

Ach ilu osób już nie am ! takich co to tylko ich zapraszać!
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja