List szósty

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

List szósty

Postprzez kundzia85 Pn, 22.02.2010 09:53

Dzień dobry Pani Krystyno!

Tak się ostatnio zastanawiałam czy ta moja numeracja listów nie brzmi zbyt nieprzyjaźnie,urzędowo.Sama nie wiem ale póki co nie wymyśliłam nic innego,bardziej oryginalnego, więc chciał nie chciał musi na razie zostać jak do tej pory. Proszę mi wybaczyć te moje zbyt długie wywody,jak się rozgadam, rozpiszę to skończyć nie mogę :)
Pozwoliłam sobie napisać do Pani tym razem a propos kwietniowych koncertów w Och-teatrze, których już się z mamą nie możemy doczekać.Od jakiegoś czasu wciąż słucham płyt albo Krystyny Jandy albo Magdy Umer.Miałam to szczęście być ostatnio na Pani wspaniałym recitalu (o czym pisalam poprzednio,nie wspomniałam tylko,że moja mama była po prostu zauroczona tym koncertem i podobnie jak ja jest Panią zafascynowana :) ).Moim marzeniem jest usłyszeć i zobaczyć w Och-u Panią Magdę Umer.Wiem,że miała Ona koncert w Polonii w kwietniu 2009r nabyłam nawet płytę,na której ów koncert jest zarejstrowany, ale to tylko zintensyfikowało moje marzenie.Wiadomo że płyta to nie to samo co muzyka na żywo :( .Czy istnieje jakaś szansa na spełnienie mojego marzenia i zaproszenia Pani Magdy do Och-teatru? Pomyślałam też,iż miło by było usłyszeć Pana Piotra Machalicę w jego recitalu. To taka moja mała propozycja czy też sugestia. A nuż się uda?
Pozdrawiam serdecznie.Do zobaczenia na "Dancingu" :)
Ewa Sobkowicz
kundzia85
 
Posty: 238
Dołączył(a): Cz, 26.11.2009 10:32

Re: List szósty

Postprzez Krystyna Janda Cz, 25.02.2010 22:02

Pani magda odmówiła zaśpiewania w kwietniowym tygodniu muzycznym. Może później. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja