Zawód? Aktor...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Zawód? Aktor...

Postprzez ania1323 Pn, 08.03.2010 17:15

Droga Pani Krystyno,

w dzisiejszym numerze Gali ukazał się ciekawy wywiad z Panem Andrzejem Sewerynem, wzbogacony kilkoma Państwa wspólnymi zdjęciami i ujęciami z Panią Marią.

http://www.gala.pl/gwiazdy/wywiady/zoba ... j-seweryn/

Obrazek

Obrazek


Tak się szczęśliwie złożyło, że w najbliższą sobotę wybieram się z córką do Warszawy, do Pani obu teatrów. Bardzo chcę pokazać Jej te wyjątkowe miejsca i zafundować prawdziwy, dobry teatralny dzień.
Zobaczymy Marię Seweryn i Andrzeja Seweryna po raz pierwszy w "Dowodzie" w Polonii i wieczorem po raz drugi Pani fantastyczną rolę w "Uchu.." w Och-teatrze.


W ostatnich słowach wywiadu, Pan Andrzej na pytanie dziennikarza odpowiedział:
"- Pan, Krystyna Janda i Maria nigdy wspólnie nie zagraliście...
- ... (aktor poruszony)
- O czym Pan teraz myśli?
- O tytule sztuki, w której mógłbym wystąpić z Krysią i Marią. (...)"


Tak sobie pomyślałam i chciałam Panią zapytać, jeśli mogę:

Czy taka wspólna sztuka byłaby możliwa?
Czy myślała Pani o tym, aby coś wspólnie stworzyć na scenie?


Nie ukrywam, że z wielką przyjemnością zobaczyłabym Państwa razem na scenie i pewnie nie ja jedna..


Tymczasem, do zobaczenia w sobotę.
Bardzo się cieszę, że spotkam Państwa trójkę. Może nie w jednym spektaklu, ale w jednym dniu, na dwóch scenach jednej fundacji, w dwóch wspaniałych przedstawieniach...


Pozdrowienia
Anna
Jeśli Bóg istnieje, wieczorami przechadza się po teatrze..
Avatar użytkownika
ania1323
 
Posty: 4381
Dołączył(a): Śr, 29.04.2009 21:05

Re: Zawód? Aktor...

Postprzez Krystyna Janda Śr, 10.03.2010 01:14

Do zobaczenia. Pozdrowienia. Jeśli chodzi o mnie mam aktualnie 8 ról w repertuarze. To o 3 za dużo. Staram się coś zdjąć bo robię nową w Panu Jowialskim. Trochę już nie mam siły.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja