TRAFIONA-ZATOPIONA

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

TRAFIONA-ZATOPIONA

Postprzez TOYA N, 14.03.2010 09:05

PANI KRYSTYNO !Byłam na "UCHU" w OCHu i ..... Oczekiwania moje były duże , cieszę się ogromnie , że mnie przerosły. Spektakl robi wrażenie"masakryczne" i myślę , że Pani jako Jedyna może tą historię opowiedzieć w "przyswajalny"sposób.Trafiona -zatopiona, to ja w konfrontacji z Pani "WIELKOŚCIĄ".Myślałam sobie-pojadę na "BOSKĄ" zobaczę , no zobaczyłam i.... pomyślałam , no jeszcze"UCHO" zobaczę i także byłam ...i co teraz????Plany moje sprowadzają się do tego tylko , aby móc oglądać PANIĄ na scenie -nie ma znaczenie czy jest to Polonia , czy Och teatr , oba teatry fantastyczne . Choć faktycznie w "Ochu"aktorzy zdecydowanie mają "pod górkę".Scena fajna , dla nas widzów , ale aktor jest pod konkretnym "obstrzałem"-choć tak naprawdę to bardzo UROCZO wygląda Pani kłaniając się na wszystkie"strony świata" Kończąc te moje "nędzne"wypociny chciałam jeszcze tylko powiedzieć , że ja w PANI teatrach (obu)czuję się jak VIP , bez względu na to w którym rzędzie siedzę.
PS KŁANIAM SIĘ"przygnieciona" pani talentem , DZIĘKUJĘ , ŻE PANI JEST!!!!!!!!
Do zobaczenia myślę , że niebawem(jak mus to mus-ale jaki miły)

Z WYRAZAMI CORAZ WIĘKSZEGO PODZIWU I SZACUNKU - J.
Avatar użytkownika
TOYA
 
Posty: 92
Dołączył(a): Wt, 28.07.2009 00:11

Re: TRAFIONA-ZATOPIONA

Postprzez Krystyna Janda Wt, 16.03.2010 23:42

Co za list! No to kłaniam się na wszystkie strony raz jeszcze.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja