Wiosennie.

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Wiosennie.

Postprzez marysias16 N, 21.03.2010 11:53

Czy u Pani też jest tak pięknie..Bo ja mam taką radochę ! Ten weekend , ta sobota była przepiękna..niedziela tez niczego sobie. Bardzo ale to bardzo przyjemnie. I od razu mam takie jakieś wrażenie że ludzie przyjemniejsi , bardziej uśmiechnięci..w całym domu mam otwarte okna i czuć zapach świezego powietrza. Mam szczęscie mieszkać na dość małej uliczce po której prawie w ogóle nie jeżdżą samochody :) Nawet wczorajszy deszcz dodał mi otuchy. Jak wiosna potrafi zmienić spojrzenie na świat.

Jak byłam mała strasznie chciałam mieć 18 lat, myśłałam że to będzie świetne..A dziś mając ponad 17 mam już dość..Na każdym kroku moja mama stosuję na mnie swoje piękne zdanie.."Marysia masz już PRAWIE 18 lat..daj spokój" Wprost nienawidzę tego zdania ! :) A moja mam o tym doskonale wie.

Pani Krysiu mam nadzieję że i Pani ma tak dobry humor. Że wiosna napełnia Panią siłą. A jeśli nie to ja jej bardzo dużo do Pani wysyłam. Tylko ona u mnie jakoś znika jak sobie pomyślę że muszę jutro wstać i o 8 iść do szkoły..a przez chwilę zaleciało wakacjami..ehh. :wink:
P.S Bardzo dziękuję za zdjęcia z prób do Pana Jowialskiego...czekam na niego z wielkim utęsknieniem. Nie daruję sobie tej sztuki :)
Słonecznego i ciepłego dnia.
marysias16
 
Posty: 122
Dołączył(a): Wt, 05.05.2009 20:11

Re: Wiosennie.

Postprzez Krystyna Janda Pn, 22.03.2010 09:17

Pogody w dźwiganiu brzemienia 18 lat życzę.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja