ad.100% przebitki

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

ad.100% przebitki

Postprzez Ptyś Pn, 29.03.2010 21:41

Witam Pani Krystyno :)
wiem, wiem trochę mnie tu nie było, ale tylko "pisemnie",bo "czytelnie" jestem każdego dnia! Mnie też poruszył fakt wysokich cen biletów na "Ucho" w naszej kochanej Operze Bałtyckiej, tym bardziej, że od dawna marzy mi się ten spektakl. Niestety coś mi się wydaję, że to Opera chce mocno na tym zarobić - wiem mają do tego prawo,ale Teatr Wybrzeże ( bo była Pani z Uchem kilka lat temu ) jakoś nie pokusił się o mega profity...
Cóż przykre...
Pani Domenica "podniosła krzyk" w słusznej sprawie ( patrząc z perspektywy widza) tylko czy Pani ma na to wpływ???!!! chyba należy protestować u władz Opery.

Pewnie uzbieram jakoś na ten bilet, trzeciej okazji w Gdańsku może nie być. Ale jest jeszcze Sopot i moja Gdynia - zapraszam więc do nas!może nasze teatry nie będą kierować się jedynie chęcią zarobku...

Kłaniam się i pozdrawiam serdecznie :)
Avatar użytkownika
Ptyś
 
Posty: 51
Dołączył(a): Cz, 28.04.2005 09:04
Lokalizacja: Gdynia

Re: ad.100% przebitki

Postprzez Krystyna Janda Pt, 02.04.2010 06:12

Ale nie rozumiem co mam zrobić ? Nie przyjeżdżać na znak protestu? Spektakl Teatru POLONIA kosztuje dla wszystkich Organizatorów tyle samo.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja