koncerty, koncerty

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

koncerty, koncerty

Postprzez malwoj Wt, 27.04.2010 22:00

Witam po koncercie Pani Prucnal. I znów było super! Pani Prucnal nic się nie zmieniła! Jaka energia, radość życia! Tylko trochę żal tych dawnych, polskich piosenek, których Pani Anna nie zaśpiewała. Ale i tak było świetnie.
Widownia znów nie wypełniona do końca, chociaż ci, którzy byli, reagowali jakby było 200% zajętych miejsc. Myślę, że te koncerty są trochę za mało rozreklamowane, bo na pewno więcej ludzi by przyszło, ale nie do wszystkich ta informacja dotarła. W końcu to są legendy, które znają doskonale ludzie w moim wieku, ale niekoniecznie młodzież.
Ja jestem szczęśliwa, bo dawno już nie miałam tylu wzruszeń i wspaniałych przeżyć. A następne przede mną. Jutro Pani Łobaszewska, a w piątek Pani Lora Szafran i Pan Nahorny. Staję sie uzależniona od Teatru Och.
Nawiasem mówiąc Pani Prucnal świetnie zareklamowałaby Teatr - na tyle sposobów wymówiła jego nazwę, tak pięknie, z takim uczuciem, że Och ....
I znów przyszła mi do głowy kolejna osoba, którą z przyjemnością bym usłyszała, chociaż niekoniecznie w dzisiejszych czasach przyciągnie tłumy (a może się mylę?). Chodzi o Elżbietę Adamiak.
Na zakończenie pytanie: czy Pani Magda Umer szykuje już swój koncert?
Pozdrawiam serdecznie kolejny raz obie Panie Dyrektor i Panią Magdę :-)
Pisałam to wczoraj, a dzisiaj smutna wiadomość: zmarła Stefania Grodzieńska. Bardzo, bardzo smutno :-(
malwoj
 
Posty: 107
Dołączył(a): Pn, 10.04.2006 11:12

Re: koncerty, koncerty

Postprzez Krystyna Janda Cz, 29.04.2010 06:15

Tak pani Stefania...Mój Boże. Była naszym częstym gościem.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja