MODrzeJEwSKA

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

MODrzeJEwSKA

Postprzez amc Pt, 21.05.2010 19:56

Kochana Pani Krystyno,

pozwolę sobie wrzucić kilka zdjęć z dziś:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Takie niektóre troszkę nie ostre .. no bo Pani taka dynamiczna jak zawsze.. a ja nie lubie strzelać po oczach fleshem, bo mi sie wydaje że to nie jest miłe dla osoby fotografowanej takie błyski.
A poza tym to chciałam się powtórzyć... jest Pani NIEZIEMSKO fotogeniczna, co czyni fotografowanie Pani bardzo przyjemnym...bo wszystkie zdjęcia zawsze są dobre. :D

Chciałam tak delikatnie powiedzieć... że może i Modrzejewska grała 200 razy rocznie...ale Pani w zeszłym roku (czerwiec 2009 - maj 2010) ...grała 179 razy..hmm. :twisted:


I jak kocham Teatr to 6 godzin spektaklu to by nie było ma moje nerwy. No chyba że by Pani była tą Ofelią. No. Ale i tak bym wyszła po 4 akcie. :roll: :oops: Z tego to powodu nie moge chodzić na te wszystkie Apollonie, Lupy, Warlikowskie i im podobne bo więcej jak 3h to NIE.

No już nie deliberuję. Wracam do pracy. Dobrego weekendu życzę.
Bezdeszczowego.

AMC

ps. przepraszam za spóźnienie :oops: :oops:
Korek. Wracałam 18 minut (nie łamiąc zbyt wielu przepisów). A jechałam do 70 minut. :evil:
(...) liczba pomysłów, które mi się lęgną w głowie, mnie samą męczy. Sama ze sobą i ze swoją wyobraźnią i swoim entuzjazmem nie mogę sobie poradzić. I co więcej, z upływem lat się to nie zmienia. Koszmar.
KJ
Avatar użytkownika
amc
 
Posty: 8537
Dołączył(a): Śr, 16.01.2008 15:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: MODrzeJEwSKA

Postprzez Krystyna Janda So, 22.05.2010 17:31

Dziękuję. Jest sobota pada...w Milanówku...
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja