Rocznica

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Rocznica

Postprzez Julita89 Śr, 09.06.2010 09:35

Droga Pani Krystyno,

z okazji 6 rocznicy założenia fundacji, serdeczne gratulacje, ciepłe życzenia pomyślności na dalsze lata, realizowania planów, nie poddawania się gdy czasem jest pod górkę.
Dziękuję za Pani wielką pracę jaką wkłada Pani w to dzieło. Dużo Dużo sił Pani Krystyno!
Gratulacje przede wszystkim dla Pani i Pani Marii.

Obrazek

Dziś Dzień Przyjaciela, który w dużej mierze łączy się ze wczorajszym Świętem. Czuję się mocno związana z Pani Teatrami, przychodząc wiem, że Teatr wychodzi na przeciw moim oczekiwaniom, że zawsze czeka mnie tam otwartość, serdeczność i pomoc, zarówno ze strony Pani, Pani Pracowników, ludzi których tam poznaję. W ten sposób poznałam kogoś w tej chwili dla mnie bardzo bliskiego (i tak upatrujemy też w tym i Pani zasługę :)) Ostatnie miesiące płyną naprawdę szczęśliwie. Ale to taki akcent prywatny na koniec :wink:

Raz jeszcze wszystkiego wszystkiego dobrego dla Pani i Pracowników Fundacji.
Dobrze, że jesteście.


Julita

PS. Życzę więcej takich momentów jak ten w niedzielę w ogrodzie Pani Krysiu... Z całego serca...
Sztuka jest zwierciadłem rzeczywistości, ale można je ustawiać pod różnymi kątami.
Avatar użytkownika
Julita89
 
Posty: 3739
Dołączył(a): Pt, 17.10.2008 23:57

Re: Rocznica

Postprzez Krystyna Janda Pt, 11.06.2010 13:52

Ukłony. Dziękujemy.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron