Sail-Ho!

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Sail-Ho!

Postprzez ania1323 Pt, 11.06.2010 20:39

Droga Pani Krystyno,

mam wrażenie, że jednak natura w całej swej nieobliczalności ostatecznie dąży do zachowania równowagi, czego czasami nie można powiedzieć o ludziach i ich zachowaniach. Ale załączony przez Panią w dzienniku anonim z Krakowa nawet mnie rozbawił. Jak ja bym nieraz chciała widzieć rzeczy tak prostymi!


No nic, lato w pełni, miasta na weekendy pustoszeją, ale Teatr Polonia i Och-Teatr grają nieprzerwanie!!

W ubiegłą sobotę, na pierwszej "Pchle Szachrajce" na Placu Konstytucji spotkał się m.in. Poznań z Bielsko-Białą i Bydgoszczą.
I jak tu Pani Krystyno nie powtórzyć, że naprawdę łączy Pani ludzi. I to z różnych części Polski i świata, różnych pokoleń, zawodów, ale z tą samą miłością do Pani Teatrów!

Zabawa była przednia, nawet kupiłyśmy sobie balona-kwiatka. A co tam! Niech to dziecko w nas wiecznie trwa! Zresztą na ławeczkach chyba było nawet więcej dorosłych niż dzieci :D

Obrazek
fot. Nat

Obrazek
fot. Nat


A w kraju prawdziwy wykwit festiwali i przeglądów teatralnych! Przede mną m.in. w najbliższym czasie Malta 2010 w Poznaniu i Wybrzeże Sztuki w Gdańsku.

Jutro rano wyruszam do Sopotu na Festiwal "Dwa Teatry", by m.in. zobaczyć premierę "Rosyjskich konfitur", bo emisji telewizyjnej to już się chyba nigdy nie doczekam.. Życzę powodzenia!!
A w niedzielę prosto z nad morza gnam do Pani na pożegnalne, ostatnie "Szczęśliwe Dni"!

(Czasami czuję się w tej swojej teatralnej pasji jak żeglarz przemierzający dziesiątki mil morskich, zatrzymujący się od czasu do czasu w przystani teatrów. Porty na Marszałkowskiej i Grójeckiej to moje ulubione..)



Wiatru w żagle na kolejne lata dla mojej ukochanej Fundacji !
Grajcie do końca świata !!!


Obrazek

Ania Mrożek
Jeśli Bóg istnieje, wieczorami przechadza się po teatrze..
Avatar użytkownika
ania1323
 
Posty: 4381
Dołączył(a): Śr, 29.04.2009 21:05

Re: Sail-Ho!

Postprzez Krystyna Janda N, 13.06.2010 12:37

Dziękuje . I dziękuję bardzo za zdjęcia z Pchły....Ukłony.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja