Gorąco

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Gorąco

Postprzez amc Pn, 09.08.2010 20:52

(Gorąco) Kochana Pani Krystyno,

1. Gorący ten spektakl. A Pani Iberszer jest super fotogeniczna.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

ale musze to jeszcze raz zobaczyc przychodząc nie w ostatniej chwili
bo dzis mi jakieś dwie miłe panie wsadzały namiętnie głowę w obiektyw
co zresztą widać :mrgreen:

2. Gorąco dziekuję. Ale spodziewam się dalszych przygód...jeśli Pani weźmie pod uwagę str. 2: 2 i str. 4: 7-8. Bo to właśnie z tego powodu moje spodziewanie.

3. Odpowiedź na pytanie patrz. str. 2: 6-7.

4. Do wskazówek się dostosuje ale jutro, bo dziś muszę się jeszcze pouczyć a już i tak podpieram się rzęsami, a w celu tym muszę myśli poskładać. W tej chwili to chyba się zaliczam już tylko do kobiet które nie myślą i jakoś im idzie.

Dobranoc,

AMC

ps. nieodmiennie zazdroszczę nóg. Tym razem nie tylko kształtu ale i koloru.

aha. chciałam tylko powiedzieć że obawiam się :wink: że ma Pani z siostrą 50% identycznych genów.
i jak na Panią patrzę to myślę że to od kiełbasy też...

A na oparzenia I stopnia (zaczerwieniene) i II stopnia (pęcherze) raczej się daje steryd z antybiotykiem...

chociaż w sumie kiełbasy konserwuje się natamycyną...to w sumie prawie jak okład z antybiotykiem :lol:

(ale co do "mądrości" i oparzeń...to ja sobie tak na Krecie w zeszłym roku oparzyłam nogi [marząc o tym kolorze co to go Pani ma] że na skutek oparzenia w dużej części je trwale wydepilowałam tym jakże typowym sposobem :lol: :lol: w sumie to nawet dość wygodne. całuje. Twój debil.)
(...) liczba pomysłów, które mi się lęgną w głowie, mnie samą męczy. Sama ze sobą i ze swoją wyobraźnią i swoim entuzjazmem nie mogę sobie poradzić. I co więcej, z upływem lat się to nie zmienia. Koszmar.
KJ
Avatar użytkownika
amc
 
Posty: 8537
Dołączył(a): Śr, 16.01.2008 15:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gorąco

Postprzez Krystyna Janda Wt, 10.08.2010 15:14

Poczucie humoru to skarb. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja