Na chwileczkę

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Na chwileczkę

Postprzez kundzia85 Pt, 11.03.2011 14:43

Dzień dobry Pani Krystyno!

Zgodnie z tytułem listu zajmę tylko chwilkę.Chciałam tylko powiedzieć,że Pani wpis w dzienniku dotyczący "The Rocky Horror Show" nieco mnie zmartwił a dokładniej ta wzmianka o ostrożności widzów. Nie czytałam fragmentu umieszczonego poniżej, postanowiłam być ta odważna :) i zarezerwowałam dziś 3 bilety na 20 kwietnia ( dla mnie, dla mamy i dla znajomej która uwielbia musicale).Przyznam,że byłam początkowo jakoś niechętnie nastawiona do tego tytułu, wydawało mi się że to nie dla mnie, ale wczoraj sobie pomyślałam , że jak nie zobaczę to się nie przekonam.Postanowiłam się z góry nie uprzedzać, a znam Wasze teatry i wiem że wszystko jest u Was na pewnym, dobrym poziomie.Czekam więc do 20 kwietnia a do tego czasu pozostanę w tej sprawie neutralna że tak się wyrażę, zero uprzedzeń :) .
Z niecierpliwością czekam na koncert p.Grzegorza Turnaua, którego bardzo cenię i słucham chętnie Jego utworów, a także na "32 Omdlenia" (będę już 16 kwietnia). Ach no i zapomniałabym "po drodze" jeszcze polecane przez forumową koleżankę "Rajskie jabłka".Aż się cieszę na samą myśl ,że będę u Was gościć częściej niż w te ostatnie zimowe miesiące.Przyjemnie :) .
Pozdrawiam serdecznie
Ewa Sobkowicz

PS.Czy słucha Pani teraz jakiejś książki audio? Ja właśnie słucham Wichrowych wzgórz" czytają: Karolina Gruszka i Adam Woronowicz, przeplatane jest to muzyką.Bardzo fajnie się słucha.Polecam.
PS2.Bardzo udane te wyczekiwane "Rosyjskie konfitury".Gratuluję Pani jako aktorce i jako reżyser. Bardzo podobała mi się aktorka, która grała Pani najmłodszą córkę p. Weronika Nockowska o ile się nie mylę.Nie widziałam jej nigdzie wcześniej.Była świetna.
kundzia85
 
Posty: 238
Dołączył(a): Cz, 26.11.2009 10:32

Re: Na chwileczkę

Postprzez Krystyna Janda Pt, 11.03.2011 21:41

Dziękuję Pani bardzo. To był debiut Weroniki. Teraz słucham muzyki rosyjskiej z okresu Czechowa, i Norwegian Wood , Haruki Murakami.Ukłony.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja