Jerzy Stuhr

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Jerzy Stuhr

Postprzez katarzyna Pn, 14.03.2011 11:42

Pani Krystyno, nie mogę się doczekać premiery "32 omdleń"! Ale już dziś strasznie dziękuję za taki repertuar i taką obsadę! A jednocześnie ośmielam się zapytać - czy nie myślała Pani o tym= i czy nie byłby to pomysł do realizacji - gdyby na deskach Pani Teatru - lub Och-Teatru -( gdzie też z przyjemnością bywam) - udało się namówić Pana Jerzego Stuhra (a jak widzę po Omdleniach jest to możliwe!!) - żeby zagrał "Kontrabasistę"?? Tak ciężko teraz znaleźć tą sztukę gdzieś w Polsce - a nawet w Krakowie.. A jakie by to było piękne móc to zobaczyć i to Warszawie! A może z racji współpracy z Panem Stuhrem wiem Pani - Pani Krystyno! gdzie w najbliższym czasie można "Kontrabasistę" zobaczyć?? Serdecznie pozdrawiam i bardzo liczę na małe słowo odpowiedzi albo pomoc w poszukiwaniu Sztuki... Katarzyna



Pani Krystyno, byłoby cudnie!! Dziękuję za odpowiedź i nadzieję!! pozdrawiam wiosennie Katarzyna!! (nie wiem czy w dobrym miejscu odpowiedziałam - ale inaczej nie umie ;)) nie jestem techniczna internetowo obawiam się ;))
Ostatnio edytowano Pn, 14.03.2011 18:08 przez katarzyna, łącznie edytowano 1 raz
katarzyna
 
Posty: 10
Dołączył(a): N, 06.03.2011 15:49

Re: Jerzy Stuhr

Postprzez Krystyna Janda Pn, 14.03.2011 14:08

Pan Stuhr prawie nie grywa już spektaklu "Kontrabasista" Rozmawiamy o tym żeby w Polonii zagrał kilka razy około czerwca ...Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja