Praca magisterska na temat Teatru Polonia

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Praca magisterska na temat Teatru Polonia

Postprzez sylwiawamej Pn, 09.05.2011 13:01

Witam serdecznie,
Piszę pracę magisterską na temat Teatru Polonia. Dokładny temat to: Teatr Polonia jako przykład funkcjonowania Teatru Prywatnego w Polsce. Niestety mam trochę mało materiałów. Chciałam się zapytać odnośnie szerszych informacji na temat historii powstania samego teatru? czy mogłaby Pani coś podpowiedzieć? na stronie internetowej czy w wikipedii tych informacji jest mało. Chciałam się podpytać też o możliwość materiałów potrzebnych mi do pracy. Chodzi mi tutaj głównie o zasady organizacji teatru(sposoby funkcjonowania, fundusze, sponsorzy). Czy recenzje spektakli. Czy mogłaby Pani wskazać gdzie mogę szukać więcej materiałów? (na stronie internetowej jest dużo ciekawych i potrzebnych informacji) ale to niestety za mało. Zależy mi na dobrym przedstawieniu Teatru Polonia w mojej pracy, ponieważ jestem wieeelką fanką :):). jeżeli mogłabym się też z kimś z Teatru skontaktować w tej sprawie byłabym wdzięczna:)
Z pozdrowieniami,
Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej UMCS
Sylwia Wamej
sylwiawamej
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pn, 09.05.2011 12:39

Re: Praca magisterska na temat Teatru Polonia

Postprzez Krystyna Janda Pn, 16.05.2011 06:38

Prosze napisać prośbę na nasz adres info@teatrpolonia.pl a tam zdecydują kto i w jaki sposób może Pani pomóc. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja