Propozycja (nie) do odrzucenia

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Propozycja (nie) do odrzucenia

Postprzez MariolaW Pt, 20.05.2011 13:41

Witam serdecznie
Z góry przepraszam za być może zbyt bezpośrednią formę, ale jakiś czas temu postanowiłam wziąć sprawę w swoje ręce i chociaż spróbować spełnić swoje marzenie!

Od kilkunastu lat pracuję jako "osoba do wszystkiego", czyli tzw. logistyk w kolejnych firmach i przyznaję, że sprawdzam się, wykorzystuję moje predyspozycje i zapał co spotyka się z dobrym odbiorem przełożonych. Nie ma dla mnie spraw niemożliwych, nie do załatwienia, staram się wykorzystać zawsze wszystkie sposoby, aby dojść do efektu końcowego.

Od pewnego czasu jednak czuję, że w tym wszystkim czym się zajmuję, a co naprawdę lubię robić, czegoś mi brakuje. Odkryłam, że wszystkie moje zdolności, zamiłowanie do sztuki, a szczególnie teatru byłoby wspaniałym dopełnieniem i sprawiałoby mi ogromnie dużo radości, gdybym mogła moje zdolności organizacyjne/logistyczne wykorzystać w miejscu, które ukochałam sobie szczególnie.

Chciałabym zwrócić się do Pani z zapytaniem, czy nie potrzebuje, nie poszukuje Pani takiego dobrego ducha, z zapałem, z ogromną chęcią do pracy, którego zatrudniając na pewno nie byłaby Pani rozczarowana?

Nie wiem czy takich zapytań trafia do Pani dużo, bo mnie nawet wcześniej przez myśl nie przeszło aby zwrócić się z tym bezpośrednio, ale podjęłam decyzję, ryzykuję tyle - że a nuż się uda! I co ja z tym zrobię???:-)

Byłabym ogromnie wdzięczna za informację zwrotną,
Pozdrawiam serdecznie
Mariola

PS. Tak zupełnie poza tematem, czy jest jakakolwiek szansa na to aby wróciła Pani do pracy nad spektaklem Mała Steinberg? To sztuka, która dla mnie zmieniła wszystko....
MariolaW
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pt, 20.05.2011 13:30

Re: Propozycja (nie) do odrzucenia

Postprzez Krystyna Janda So, 28.05.2011 06:41

Bardzo Pani dziękuję. Prosze przysłać swoje dane do Teatru Polonia na Info@teatrpolonia.pl z zaznaczeniem ze to dla mnie. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja