Dziękuję za inspiracje !

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Dziękuję za inspiracje !

Postprzez Juliaaa Śr, 08.06.2011 19:44

Szanowna Pani Krystyno !

Niedawno miałam okazje po raz pierwszy zobaczyć Panią na żywo w spektaklu, pt. "Shirley Valentine". Jestem zachwycona.
Od dziecka uwielbiam chodzić do teatru. Zawsze był dla mnie czymś magicznym, jednakże dopiero teraz się w nim zakochałam.
Od 2 lat chodzę na zajęcia do Teatru Muzycznego- tańczę, trochę śpiewam- sprawia mi to ogromną radość, aczkolwiek dopiero teraz zorienowałam się, że chcę postawić głównie na aktorstwo.
Uwielbiam polskie filmy, szczególnie te z Pani udziałem, Pani głos, podejście do życia, uwielbiam Panią. Jest Pani dla mnie ogromnym autorytetem, inspiracją. Dzięki Pani, pokochałam Teatr jeszcze bardziej. Stał się dla mnie bardzo ważny, znaczący. Stał się częścią mojego życia.
Mam 16 lat. Już dziś wiem, czym chciałabym zająć się w przyszłości. Zdaję sobie sprawe, że zawód aktora jest bardzo trudny, ale postaram w jak najepszym stopniu podłać zadaniu. Mam 3 lata aby w pełni przygotować się do studiów, które byłyby spełnieniem moich marzeń i pozwoliły przygotować się, do być może przyszłego zawodu. Postaram się nie zmarnować ani jednego dnia. Będę cierpliwie i pokornie pracować, aby pewnego dnia dostać sie do Warszawskiej Akademii Teatralnej i robić to co kocham najbardziej- występować w teatrze i poznać go z tej drugiej strony.
Jeszcze raz bardzo dziękuję.

Z wyrazami szacunku i uznania. Julia.
Juliaaa
 
Posty: 6
Dołączył(a): Śr, 08.06.2011 18:38

Re: Dziękuję za inspiracje !

Postprzez Krystyna Janda Cz, 09.06.2011 05:23

Powodzenia. Wysyłam najlepsze życzenia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja