Tatarak

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Tatarak

Postprzez amc Pn, 18.07.2011 18:44

Droga Pani Krystyno,


obejrzałam znów Tatarak..
tym razem
nieoczekiwanie
(to była jedna z tych wizyt co jest dużo czasu, że nogi nasmaować, że zdjęcia z dzieciństwa, że ze ślubu...)
obejrzałam
z mamą i mamy siostrą

siostra "przygwoździła" mamę do TV
(mnie sie to nie udało jak był w Canal +)

mama "oglądała" siedząc tyłem do TV
powiedziała że nie ma siły na to patrzeć
że tyle emocji to za dużo
raczej bym powiedziała że wysłuchała Tataku

nie spodziewałam się (po mamie) że tak ją poruszy
(no przecież taka "twarda kobieta"..tyle ma za sobą...)
ciekawe odkrycie
myślałam że nie chce oglądać "bo już za dużo tej Jandy" (a taki jej odwieczny jej cytat na widok plakatu w mojej sypialni)

wielki ukłan dla p. Wajdy
i dla p. Edelmana

a Panią ściskam mocno
Obrazek

amc'ia

ps. OLEJEK TATARAKOWY. Olejek tatarakowy można nabyć w aptekach i stosować w przypadkach zaburzeń przewodu pokarmowego w ilości 1-4 krople na cukier, 2-3 razy dziennie przed posiłkiem. Do płukania ust i gardła używa się 2-5 kropli olejku na pół szklanki wody. Do kąpieli 2-4 łyżki do 1/2 wanny, kąpiel powinna trwać ok. 15-20 minut. W przypadkach bólów kostnych i stawowych oraz w nerwobólach olejek ten może być wcierany w obolałe miejsca.

tak.. Ciekawe czy w serce można wcierać?
(...) liczba pomysłów, które mi się lęgną w głowie, mnie samą męczy. Sama ze sobą i ze swoją wyobraźnią i swoim entuzjazmem nie mogę sobie poradzić. I co więcej, z upływem lat się to nie zmienia. Koszmar.
KJ
Avatar użytkownika
amc
 
Posty: 8537
Dołączył(a): Śr, 16.01.2008 15:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tatarak

Postprzez Krystyna Janda N, 31.07.2011 05:54

Serdeczne pozdrowienia dla Trzech Pań. Tatarak juz prawie w Polsce nie rośnie. Ukłony.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja