Mandala

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Mandala

Postprzez malwoj Pn, 18.07.2011 17:19

Właśnie wróciłam z Ocha, żeby za moment tam wrócić (tylko spacer z moim psiakiem). Weszłam na chwilę i nie mogłam odejść. Sypanie mandali jest fascynujące. Nigdy w życiu nie mogłabym sobie wyobrazić, że tak to jest robione! Co za cierpliwość, spokój, precyzja i jaki piękny wzór. Linie prościutkie, wszystkie jednakowej grubości, a sypie trzech mnichów. I te narzędzia i sposób sypania! Mój zachwyt nie ma końca :roll:
Tybet na wyciągnięcie ręki :D

Małgośka

P. S. Jesteśmy po zniszczeniu mandali. Było pięknie :D Najpierw wykład na temat klasztorów tybetańskich. Potem Pani Przybysz, prowadząca chór gospel, dała wszystkim mnóstwo energii. Po szaleństwie wspólnego śpiewania, wyciszeni mnisi odprawili ceremonię zniszczenia mandali. To było równie fascynujące, jak jej sypanie. Na koniec każdy dostał trochę swojego własnego szczęścia.
Niezapomniany wieczór, proszę o więcej, bo to są takie chwile, które dodają człowiekowi skrzydeł :D
Dziękuję za te trzy dni w Och Teatrze

M.
malwoj
 
Posty: 107
Dołączył(a): Pn, 10.04.2006 11:12

Re: Mandala

Postprzez Krystyna Janda N, 31.07.2011 05:59

Dziekuję. Podobno dla mnie tez kawałek szczęścia odłożony. Pozdrawiam z tybetańskim spokojem.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja