praca magisterska na temat Pani wizerunku medialnego

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

praca magisterska na temat Pani wizerunku medialnego

Postprzez Joanna Flisiuk So, 06.08.2011 08:33

Droga Pani Krystyno, nie ukrywam, że bardziej zależało mi na spotkaniu z Panią niż na zdobyciu materiału. Przez Internet nie da się zjeść wspólnie szarlotki :) Ale może w efekcie czytelnik wywiadu poczuje naszą energię, dlatego dziękuję za odpowiedź i chęci. Może będę wysyłać po trzy pytania, a Pani w miarę możliwości mi odpowie? Później złożę naszą rozmowę i poproszę Panią o autoryzację.

1. Do czego nie ma prawa dziennikarz? O co by Pani nie zapytała, gdyby to Pani włączała dyktafon?
2. "Królowa polskiej sceny", "Janda Wielka", "Janda na wysokościach"... Ile ma Pani wzrostu?
3. Woli Pani siebie oglądać, słuchać czy czytać?

Wyrazy uznania

Joanna Flisiuk


Serdecznie dziękuję za odpowiedź.

4. Jakie są te nieprawdziwe tezy stawiane na Pani temat? (mam na myśli niekompetentnych dziennikarzy, o których Pani mówi, że przychodzą bez przygotowania)

5. Jak się Pani przyzwyczaiła do bycia "własnością publiczną"? Do tego, że komentuje się każdą formę Pani aktywności? Ktoś Panią na to przygotował, kiedy Pani debiutowała?

6. Recenzji Pani nie czyta, a za udzielaniem wywiadów nie przepada. Czy konieczność utrzymywania relacji z mediami to dla aktora skaranie boskie?

7. Czego musiała się Pani nauczyć w relacjach z dziennikarzami?
Ostatnio edytowano So, 06.08.2011 16:42 przez Joanna Flisiuk, łącznie edytowano 1 raz
Joanna Flisiuk
 
Posty: 10
Dołączył(a): Pn, 18.07.2011 16:42

Re: praca magisterska na temat Pani wizerunku medialnego

Postprzez Krystyna Janda So, 06.08.2011 10:25

1. Do czego nie ma prawa dziennikarz? O co by Pani nie zapytała, gdyby to Pani włączała dyktafon?
dziennikarz ma prawo właściwe do wszystkiego w relacji wywiadu, ale zależy w jakiej formie, jakim kontekście, jak to jest potem zapisane i no i musi być po coś, dziennikarz poza tym występuje w sprawie czytelników, jako pośrednik, proszę o tym nie zapominać. A nie am prawa do niewiedzy na temat rozmówcy. A nagminnie to mnie spotyka, na rozmowę o premierze czy ostaniach sprawach zawodowych przychodzi dziennikarz nie obejrzawszy tej premiery , nie orientując się czym się zajmowałam ostatnio, pop prostu wysłany. Co więcej najczęściej , bo są to osoby młode, nigdy nie widziały mnie ani na scenie ani w filmie. Coś tam im się kojarzy . Zajrzały do internetu, postawiły sobie zadanie, zbudowały tezę i przyszły ja udowodnić przy mojej pomocy.
2. Nie zapytałabym mnie - czy nie myślałam o zmianie zawodu - co mi się ostatnio zdarzyło z jedna młodą dziennikarką. Odpowiedziałam jej - a pani?
3 167 cm.
4. Lubie oglądać innych , słuchać i czytać. Oglądanie mnie, słuchanie i czytanie zostawiam innym i niech oni zdecydują czy w ogóle maja na to ochotę i jaką formę przekazu lubią.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja