praca magisterska

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

praca magisterska

Postprzez Joanna Flisiuk Śr, 17.08.2011 16:18

Witam Panią serdecznie,

dziękuję za odpowiedź.

10. Co jest największym ryzykiem?

11. Wiele osób uwielbiało Pani dziennik internetowy. Dlaczego Pani wpisy są teraz takie oszczędne? Co Panią zamknęło?

12. Zdarzyło się, że jakiś dziennikarz próbował Pani zaszkodzić?

Serdeczności.

Joanna Flisiuk
Joanna Flisiuk
 
Posty: 10
Dołączył(a): Pn, 18.07.2011 16:42

Re: praca magisterska

Postprzez Krystyna Janda Pt, 19.08.2011 20:17

10. W tym zawodzie nic nie ejst prawdziwym ryzykiem, porównując na przykład każdą decyzje lekarza czy sędziego.
11. Zmieniły się czasy. Wile osób zaczęło pisać blogi, przekroczyli tam dawno umiar. Nie bardzo chcę się mieszać w nowe zwyczaje w internecie. Poza tym teraz każdą , absolutnie każda informacje jaka zapisze , czy choćby niewinną refleksje wykorzystuje prasa. Wszelkie prawa zastrzeżone u dołu każdej strony nie ma żadnego znaczenia. Do każdego zdania jest wymyślony wyssany z palca kontekst, dopisane szczegóły bez żadnej miary.
12. Z niewiedzy lub nieuwagi, czasem wrodzonej lub zawodowej złośliwości, tak. Ale ja dawno szkodzenie mi wliczyłam w koszty. Najczęściej dziennikarz przychodzi do mnie lub pisze o mnie na podstawie założonej z góry tezy, na mój temat, lub opinii którą sobie sam na swoje podobieństwo wyrobił. I gdybym nawet nie wiem jak się starała nie zmienię tego. I niech tak będzie.
Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja