Mazury

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Mazury

Postprzez amc Śr, 24.08.2011 12:17

Pani Krystyno,

a o co to chodzi z tymi mazurami?

Obrazek

Mazury są wspaniałą sceną na której codziennie wystawiany jest najpiękniejszy spektakl z udziałem natury a rolą Człowieka jest – podziwiać w ciszy i nie zostawić po sobie śmieci na widowni. Maksym Gorki powiedział: - Człowiek to brzmi dumnie – jednak myślę że gdyby żył w naszych czasach jego myśl brzmiałaby – Kobieta to brzmi dumnie. Szczególnie Kobieta która jest „Człowiekiem z marmuru” i z „…żelaza” jednocześnie. Kobieta, która w swoim życiu wcieliła się już w setki postaci (kolejne przed Nią) i za które otrzymała dziesiątki nagród, łącznie ze Złotą Palmą w Cannes. Kobieta, która gra, reżyseruje, śpiewa, pisze felietony, wydaje płyty i książki, prowadzi teatr. Kobieta która została uhonorowana Krzyżem Komandorski z Gwiazdą Orderu Odrodzenia Polski – za wybitne zasługi dla kultury narodowej i osiągnięcia w twórczości artystycznej, Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski – w uznaniu wybitnych zasług dla rozwoju Telewizji polskiej, Złotym Krzyżem Zasługi, Złotym Medalem „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”, Medalem im. Vittoria de Siki, Medalem Karola Wielkiego – za wybitny dorobek aktorski oraz postawę proeuropejską. Kobieta, która jest „Na zakręcie” swojego, wspaniałego życia i w krótkich chwilach wytchnienia, potrafi cudownie przeistoczyć się w szumiący swojsko „Tatarak”… Krystyna Janda.
W notorycznym pędzie znalazła dla nas chwilę na cudowny uśmiech i słowa wsparcia:

- Trzymam kciuki za Mazury i życzę zwycięstwa !


że o konkurs
http://mazurycudnatury.org/pl/o-konkursie.html
??

Ładne zdjęcie Adama.
Jakieś nowe może Pani zrobił?
(w Dzienniku byłyby mile widziane :D
a w programie jakiejś nowej sztuki w Polonii z Pani udziałem jeszcze bardziej
no a nowa Pani rola też by była mile widziana w zimie :wink:
na ogrzanie duszy...zimowym wieczorkiem)
(...) liczba pomysłów, które mi się lęgną w głowie, mnie samą męczy. Sama ze sobą i ze swoją wyobraźnią i swoim entuzjazmem nie mogę sobie poradzić. I co więcej, z upływem lat się to nie zmienia. Koszmar.
KJ
Avatar użytkownika
amc
 
Posty: 8537
Dołączył(a): Śr, 16.01.2008 15:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mazury

Postprzez Krystyna Janda Pt, 26.08.2011 20:13

Żeby Mazury były cudem świata! Nowych mi zrobić nie chce. A nowej roli chyba nie będzie. Mam za dużo ról do grania a nic zdjąć na razie nie mogę. Będzie nowa reżyseria pietrowna. .
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja