zdjęcie..

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

zdjęcie..

Postprzez Inka Cz, 01.09.2011 07:57

Droga Aktorko !
Gdzieś tu na Forum jest Pani piękne zdjęcie, zrobione przez Pani syna. Wpatrywałam się długą chwilę, i zrozumiałam co w nim jest tak fasynujacego. Otóż w Pani oczach widać Conradowską "smugę cienia"....Zaskakujace. Spojrzenie zamyślone trochę, mądre, takie jakiego nie może mieć 20-latka - bo ona jeszcze "nic nie wie" (przepraszam 20-latki!!) - ale to piękne spojrzenie uzyskać można tylko PO LATACH, kiedy to ŻYCIE w nas już przebiegnie : trochę dopieści ale i zdrowo kopnie....Piękne zdjęcie. Trochę maluję amatorsko...lubię obrazy-portrety, są w dziejch malarstwa tacy malarze którzy tak pięknie umieli oddać to co dzieje się na twarzy portretowanego...Syn namalował Panią artystycznym zdjęciem...Smuga cienia...
P.S. Córka miała rację : huragan poszedł obok, ale jako matka mialam przecież prawo bać się NA ZAPAS ?
Wyraziła tez nadzieję, ze jak wróci to może ten spektal o matce i córce od czasu do czasu będzie grany ? Może nawet wyjazdowo ?
P.S. Ktoś tu napisał, że czeka na następną Pani książkę. Podpisuję się pod tym!!
Serdeczności i wielu wspaniałych chwil na scenie ! :D
Inka
 
Posty: 176
Dołączył(a): Śr, 09.03.2011 16:55

Re: zdjęcie..

Postprzez Krystyna Janda So, 03.09.2011 08:35

Bardzo Pani dziekuję . Wzajemne serdecznie pozdrowienia dla Pani i Córki.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja