HBO

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

HBO

Postprzez Inka Cz, 13.10.2011 12:12

Droga Aktorko!
W ostatniej POLITYCE jest spory artykuł o nowym serialu "Bez tajemnic". Myślę, ze te 30 min odcinki, nadawane od poniedziałku do piątku - będą nie lada ucztą ! Pani i p.Radziwilłłowicz jako psychoterapeuci - jest na co czekać! Odcinki z Panią będą w piątki. Myslę, ze wszyscy, którzy odbierają HBO nie powinni przegapić tego serialu....Tylko dlaczego nasza publiczna, misyjna TVP nie sponsoruje takich produkcji ?? Do dzisiaj nie mogę im darować przerwania serialu z Panią i p.Marysią : Pani prowadziła galerię sztuki, córka grała lekarza weterynarii - było i zabawnie, i inteligentnie !
A dialogii rzucały na kolana !! :D
Może wreszcie coś się zmieni. Po tych wyborach. Które przyjęłam z wielką ulgą. :lol:
Serdecznie pozdrawiam !!
Inka
 
Posty: 176
Dołączył(a): Śr, 09.03.2011 16:55

Re: HBO

Postprzez Krystyna Janda Pt, 14.10.2011 06:39

Ja tez do dzisiaj nie mogę darować przerwania produkcji serialu Męskie- Żeńskie, było jeszcze sześć odcinków do nakręcenia i zamknięcia historii. Wtedy TVP2 zrobiła wszystko żeby zmienić porę nadawania każdego kolejnego odcinka, żeby zmylić ślad, a potem powiedziała mi pani Terentiew że to jest za trudne dla widzów i nie ma spodziewanej oglądalności. Następnie pokazano mi wyniki badań przeprowadzone przez ewentualnego sponsora serialu na grupie kobiet na której ta firma testuje swoje produkty, pokazano im serial, według pań kupujących te słynne podpaski, żadna nic nie zrozumiała. Była to jedna z najbardziej kuriozalnych historii w moim życiu zawodowym.
A serial HBO jest produktem amerykańskiej telewizji HBO POLSKA, wiec polska telewizja nie może jej sponsorować.
Serdecznie pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja