Myśli o Madame Curie i inne

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Myśli o Madame Curie i inne

Postprzez Julita89 N, 23.10.2011 08:12

Droga Pani Krystyno,

Spotkanie na UMCS-ie to było faktycznie jedynie parędziesiąt minut ze wspomnieniami Marii Skłodowskiej-Curie, jednak niezwykle cenne. Bardzo jestem szczęśliwa, że wzięłam w nim udział. Ale moja znajoma, od której zresztą dowiedziałam się o tym, że jest Pani zaproszona na inauguracyjną uroczystość, słusznie zauważyła, że to niesamowite, że chciała Pani przyjechać na tak krótko, żeby za chwilę „co koń wyskoczy” z powrotem na spektakl ;) Dlatego tym większy ukłon w Pani stronę.
W internecie zamieszczono nagranie ze spotkania
http://www.youtube.com/watch?v=ZfjGpz3Pj9g
niestety, brakuje początku, mnie na szczęście udało się go zarejestrować, ale chyba nie uda się go tu załączyć.

Pani Krystyno, widziałam odcinek Bez tajemnic z Pani udziałem. Bardzo mądrze zagrana rola. Wszystko właśnie tak jak powinno być. Byłam pod dużym wrażeniem. W ogóle śledzę serial od początku i bardzo się wciągnęłam. Według mnie zalicza się on do tych jednych z najlepszych polskich seriali. Szkoda, że takie są wciąż mniejszością na antenie.

Już jutro Boska!, na którą bardzo czekałam, ponieważ miałam naprawdę długą przerwę od tego spektaklu. Nareszcie telewizja postanowiła wrócić do tej pięknej tradycji regularnego emitowania teatru telewizji, a także spektakli na żywo. Życzę więc, w miarę możliwości, jak najmniej stresującego dla Państwa poniedziałkowego wieczoru.

Serdecznie Panią pozdrawiam,
Julita
Sztuka jest zwierciadłem rzeczywistości, ale można je ustawiać pod różnymi kątami.
Avatar użytkownika
Julita89
 
Posty: 3739
Dołączył(a): Pt, 17.10.2008 23:57

Re: Myśli o Madame Curie i inne

Postprzez Krystyna Janda N, 23.10.2011 18:15

No my w próbach kamerowych giniemy. Jutro o 20: 19 będziemy umierać. Proszę trzymać kciuki.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja