Agnieszka O.

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Agnieszka O.

Postprzez Paulina So, 31.03.2012 19:37

Pani Krystyno!
Jak miło było dzisiaj usłyszeć w radiowej trójce samą Panią Agnieszkę Osiecką. Z okazji 50 urodzin Trójki w programie RDK były odtwarzane tylko polskie piosenki zarejestrowane na koncertach w studiu im. Agnieszki Osieckiej. Audycję rozpoczęła zapowiedź Agnieszki Osieckiej i w pierwszej chwili miałam wrażenie jakby Pani Agnieszka była tam w studio i zapowiadała na żywo występ. Ale oczywiście było to nagranie koncertu. Koncert pod tytułem „Kobiety mojego życia” z 1993 roku (19 lat temu….!!), a zapowiadała piosenkę „Na zakręcie” w Pani wykonaniu. Szukałam nagrań z tego koncertu ale nie znalazłam niczego oprócz listy wykonawców i krótkiej notatki o następującej treści: „O każdym koncercie w Trójce można powiedzieć, że jest wyjątkowy. Jednak ten nagrany 19.09.1993 roku był więcej niż wyjątkowy. Jest to jedyny koncert prowadzony przez Agnieszkę Osiecką. Nigdy przedtem ani potem już się to nie zdarzyło. Agnieszka była skromna i nieśmiała i na tym koncercie to słychać”. Czasami żałuję, że nie urodziłam się wcześniej i że nie miałam okazji uczestniczenia w takich koncertach. Jak Pani wspomina to wydarzenie?
Trójka w świetnej formie, przez cały dzień piękna muzyka.
Pozdrawiam serdecznie, wiosennie, mimo że śnieg, grad i deszcz za oknem.
Paulina
 
Posty: 26
Dołączył(a): N, 07.11.2010 09:35

Re: Agnieszka O.

Postprzez Krystyna Janda Pt, 06.04.2012 06:41

Tak, pamiętam ten koncert. A dla 3 najlepsze życzenia na dalej...
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron