Pod Mocnym Aniołem

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Pod Mocnym Aniołem

Postprzez Magnolia N, 01.04.2012 22:50

Kochana Pani Krystyno,

w oczekiwaniu na sygnał o Pani szczęśliwym powrocie, pisze do Pani te kilka słów...

Znalazłam się wśród szczęśliwców, którzy 29 marca mieli okazję zobaczyć generalną próbę POD MOCNYM ANIOŁEM...Niestety nie zdołałam przeczytać całej książki przed... ale nadrobię to wkrótce..

Trochę się zastanawiam dlaczego tak, jakie są przesłanki reżysera, który postanawia opowiedzieć daną historię mniej lub bardziej obrazowo.. Oczywiście lepiej, jeśli nie mamy podane na tacy. Musze przyznać, że inscenizacja, jaką zobaczyłam oddała klimat książki..

Nie jestem natomiast pewna, czy w wypadku takiego rodzaju spektaklu można użyć słów, że "mi się podobał".. Temat bowiem wyjątkowy, trudny, ciężki, ważny.. I w końcu myślę, że jeden z tych "nie dla każdego".. W każdym razie dla mnie. Taki do zanurzenia się... Powtórzę spotkanie z "Aniołem..",
po skończeniu lektury..

Cieszę się bardzo z różnorodności tematów prezentowanych w Och/Polonii, dziękuję.

I dopiero po tym wieczorze zobaczyłam w repertuarze majowym - PIOSENKI! JAK JA SIĘ CIESZĘ!!! :D Miejscówka już zaklepana :oops: DZIĘKUJĘ!!!
Pozdrawiam najserdeczniej,
Klaudia

----------------------------------------------------
Magnoliaplace.tumblr.com
Avatar użytkownika
Magnolia
 
Posty: 3722
Dołączył(a): Wt, 01.03.2005 17:25
Lokalizacja: Mio Destino

Re: Pod Mocnym Aniołem

Postprzez Krystyna Janda Pt, 06.04.2012 06:44

Tak. Ja obejrzałam dwie próby przed wylotem do Ny, to na pewno ważny spektakl i cenny dla nas i dla publiczności. Oczywiście w jakiś sposób "selekcjonujący" widzów. Pozdrawiam serdecznie.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron