Cena...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Cena...

Postprzez ada1972 So, 21.04.2012 12:14

Szanowna pani Krystyno,

Jeśli można, chciałabym jeszcze nawiązać do poruszonej przez Panią kwestii wyobcowania. Jest to temat mi również bardzo bliski, bo mnie on też dotyczy, choć z zupełnie innych powodów. Ale nie będę o tym mówić, bo to jest Pani forum, a my jesteśmy tu tylko w charakterze gości.Może troszkę na zasadzie słynnych "obiadów czwartkowych", podczas których możemy się karmić wzajemnie swoimi przemyśleniami, refleksjami, itd. I to, mimo wszystko jest bardzo miłe i bezcenne.

Myślę, Pani Krystyno, że wyobcowanie, o którym Pani wspomniała to także swojego rodzaju cena za Pani niezależność, wolność artystyczną, życiową, za spełnienie ... Cena za siebie samą, za wartości, które ceni sobie Pani tak bardzo. Za to, że dostrzega Pani więcej, czuje Pani mocniej...Za to, że ma Pani odwagę okazywania takiego bogatego bagażu emocji. Za to, że jest Pani autentyczna, szczera i Pani się po prostu wierzy, choć w pewnym sensie obdarza nas pani aluzją. Fenomenalny paradoks i zabieg społeczny...Ale najważniejsze jest to, że to po prostu działa. I bardzo pomaga...Bardzo.

Wszystkiego dobrego, Pani Krystyno. Dużo uśmiechu życzę.

Powodzenia w Gdańsku.

Ada
Avatar użytkownika
ada1972
 
Posty: 285
Dołączył(a): Śr, 29.02.2012 18:49
Lokalizacja: Dzierżoniów

Re: Cena...

Postprzez Krystyna Janda So, 21.04.2012 12:49

Jestem w Gdańsku, bez głosu i ....zagram najlepiej jak umiem.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron