Prośba

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Prośba

Postprzez kundzia85 So, 21.04.2012 14:11

Kochana Pani Krystyno!

Proszę mi wybaczyć, że z taką sprawą i prośbą się zwacam, ale kiedy napisała Pani, że jest bez głosu olśniło mnie. Pani Krystyno, czy mogłaby mi Pani podpowiedzieć jakieś naturalne sposoby na bolące gardło i brak głosu. Spotkała mnie taka własnie przypadłość i chyba pierwszy raz w życiu aż tak mocno. Leków praktycznie żadnych brać nie mogę, nawet tych bez recepty, dlatego pytam o jakieś Pani sprawdzone, naturalne metody. Mam nadzieję, że nie uraziłam Pani tym pytaniem.
Życzę Pani zdrowia i głosu w Gdańsku. Bardzo mi przykro, że ktoś publicznie się o Was i o Pani źle wyraża. Nie rozumiem, jak tak można. I za co? Wysyłam ciepłe myśli i uściski. Pisałam o tym wiele razy, ale powtórzę :jestem z Panią i za Panią całą moją teatralną duszą, że tak się wyrażę.
Wszystkiego dobrego i do soboty z Wassą
Ewa Sobkowicz
kundzia85
 
Posty: 238
Dołączył(a): Cz, 26.11.2009 10:32

Re: Prośba

Postprzez Krystyna Janda So, 21.04.2012 21:16

ja nie bardzo znam sposoby inne niż wlewki u pani dr. Komorowskiej lub przegryzanie witaminy a plus e . Czasem jak nie mam ńic innego pod ręką zjadam śledzia w oleju słonego i idę na scenę. Ale tak naprawdę jak się ma dobrą technikę mówienia, można jakoś omijając problem mówic, choć zdarzyło mi się także zaniemówić zupełnie i wtedy to już naprawę koniec. Przynajmniej na jeden dzień. Pozdrowienia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron