Haft reczny Pani Krystyny

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Haft reczny Pani Krystyny

Postprzez kaaaamil N, 22.04.2012 22:15

Witam serdecznie Pani Krystyno,bardzo dziekuje za zainteresowanie,co do pytan zadanych wczesniej,to tak,moja mama wyszywa takie prace,tak jak wspomnialem robi to recznie igla i nicia i nie jest to haft krzyzykowy,chcialbym(pisze tu w imieniu mamy)by ktos zakupil obraz z Pani wizerunkiem,a najlepiej jak by to byla taka znakomita osobowosc jak Pani,nie ukrywam,ze dla mamy byl by to niesamowity zaszczyt,choc przyznam szczerze,ze pieniadze sa rowniez potrzebne,bo sytuacja finansowa jest dosyc trudna.Dlaczego pisze ja ?Z prostej przyczyny,mama nie ma internetu a chociaz w ten sposob moge jej pomoc.Co do ceny za ta prace to juz pozostawiam osobie ktora zdecydowala by sie ja zakupic,pozostawie maila do siebie a wrazie potrzeby to i nr telefonu.Pozdrawiam goraco kaaaaamiill81@interia.pl a tu jeszcze jedna praca i ta jak najbardziej jest na sprzedaz i jest to postac gen.Andersa http://imageshack.us/photo/my-images/201/genanders.jpg/
kaaaamil
 
Posty: 4
Dołączył(a): Cz, 19.04.2012 14:07

Re: Haft reczny Pani Krystyny

Postprzez Krystyna Janda Śr, 25.04.2012 05:35

Proszę poradzić mamie żeby w przyszłości ostrożniej wybierała tematy do haftowania. Pozdrowienia dla Mamy i Pana.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron