Słuchanie

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Słuchanie

Postprzez kundzia85 Wt, 01.05.2012 15:32

Kochana Pani Krystyno!

Odnosząc się do Pani odpowiedzi :

To prawdziwe szczęście mieć tak miłego, wdzięcznego i wiernego widza. Bardzo Pani dziękujemy raz jeszcze.


Nie tylko widza, ale i słuchacza :). Właśnie słucham audiobooka o nadzwyczajnym tytule :) :
"Nie wiem jak ona to robi"; czyta Maria Seweryn.
Bardzo współczesna książka o zapracowanej kobiecie. Lekka i przyjemna. Pani Marysia ma głos stworzony do czytania :) to już kolejna książka czytana przez Nią, nie wiem jak Ona to robi, ale robi to wspaniale. Za każdym razem; od "Karolci" poczynając na Manueli Gretkowskiej kończąc. Wielka przyjemność słuchania. W drodze do mnie kolejne trzy nowe audiobooki, też czytanę przez Panią Marysię. Już się na nie cieszę. Bardzo dziękuję.
Pani Krystyno, a co z Pani audiobookiem "Moje rozmowy z dziećmi"? Przepraszam może to głupie pytanie, Pani taka zapracowana. No w każdym razie czekam cierpliwie.
Miłego majowego "Weekendu z R" i sali pełnej rozbawionych widzów.
Ściskam serdecznie
Ewa Sobkowicz

PS. Taka mi się jeszcze myśl nasunęła odnośnie słuchania, nie tylko książek. Często jeżdżę z różnymi Pani płytami w odtwarzaczu, uwielbiam "Czarne perfumy" w Pani wykonaniu. Bardzo żałuję, że nigdy ich nie usłyszę "na żywo", wiem, że " Piosenki z teatru" mają określony repertuar ( bo już mialam okazję go poznać, jakoś zaraz po otwarciu Ochu) i nie ma w nim "Czarnych perfum", ale może można by... :) nie ośmielę się prosić, to tylko taka moja ulotna myśł...Mam nadzieję, że nie ma mi Pani tego za złe :).
Pozdrawiam raz jeszcze
E.S.
kundzia85
 
Posty: 238
Dołączył(a): Cz, 26.11.2009 10:32

Re: Słuchanie

Postprzez Krystyna Janda Śr, 02.05.2012 07:32

Czarne prfumy? Jakoś dawno to było, no i czarne peffumy to nie była piosenka z żadnego spektaklu. Ten koncert to kompozyja piosenek ze spektakli teatralnych, autorstwa Magdy Umer. Rozmowy z dziećmi nagrane, tylko wydać, może zaję się tym po tej premierze. Pozdrowienia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron