KOBIETY W SYTUACJI KRYTYCZNEJ

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

KOBIETY W SYTUACJI KRYTYCZNEJ

Postprzez Patrycja_Ptaszek N, 06.05.2012 09:34

Pani Krystyno......

Wczoraj byłam na jednym z najwspanialszych spektakli w moim życiu. Cóż za niespodzianka...Ile mnie jeszcze takich suprajsów czeka u Was? U nas. Moje wzruszenie spotęgowane przez grę Pana Janusza Bogackiego...wspaniały, dogłębnie przeszywający śpiew Pani Lidii Stanisławskiej, od której oczu nie mogłam oderwać nawet na sekundę. Nadal ją widzę. Spektakl PERŁA. Gra Marysi, Małgorzaty Zajączkowskiej, Doroty Pomykały, Joanny Pokojskiej...o czym więcej mogę marzyć idąc na spektakl? Te piosenki...te problemy, ta całość...brak mi słów. Komopzycja extremalnie cudowna. Przez głowę w trakcie pomknęła myśl, a jakżeby inaczej - Pan Edward światła....kiedy ja się wreszcie przyzwyczaję-oswoję,że każdy spektakl który Pani reżyseruje, w którym Pani siedzi, będzie dogłębi mój...że za Panią mogę wchodzić zupełnie w ciemno...

Teraz odkąd wstałam, siędzę na yt i słucham piosenek Pani Lidii Stanisławskiej...słucham i zalewam się łzami ...
http://www.youtube.com/watch?v=jKZo3gjTuXc

Zachwyt Pani Krystyno - Moja Leszczyno. Dziękuję... Bardzo Pani dziękuję.
UŚCISKI
Patrycja, dziewczyna w sytuacji krytycznej
Avatar użytkownika
Patrycja_Ptaszek
 
Posty: 69
Dołączył(a): N, 31.07.2011 10:26
Lokalizacja: Warszawa

Re: KOBIETY W SYTUACJI KRYTYCZNEJ

Postprzez Krystyna Janda N, 06.05.2012 10:42

ŁaŁ! Ja też bardzo lubię ten spektakl , jest mi bliski i zawsze cieszę się kiedy osiągamy dzięki niemu porozumienie wyższego stopnia z widzem. Serdeczności.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja