Jak to miło...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Jak to miło...

Postprzez ada1972 N, 08.07.2012 08:21

Szanowna Pani Krystyno,

Zapewne szykuje się Pani do wyjazdu do Krakowa... A może jest już Pani w drodze? Życzę powodzenia i sprzyjającej aury. Tej pogodowej również, bo jest teraz nieprzewidywalna i gwałtowna. Jak samo życie czasem. "Białą bluzkę" przeczytam. Właśnie zamówiłam. Film "Bez znieczulenia" także. Mam przed sobą dwa tygodnie urlopu, więc będzie więcej czasu na obcowanie z kulturą. :)

Pani Krystyno, życzę dalszych "bojkotów" w teatrach. Właśnie czytam w mediach, w Pani Dzienniku: kolejki, tłumy, prośby o możliwość wejścia do teatrów... Jak za starych "dobrych" czasów, kiedy stało się za upragnioną lodówką lub zestawem kolumn, w niekończących się kolejkach, godzinami, nocą, dniem, z nurtującym pytaniem, czy dla mnie wystarczy. I wracało się zwycięsko z upragnioną zdobyczą, choć bez kompletu guzików w płaszczu, bo takie było natarcie i gorączka spragnionego tłumu ... Jak to miło, że sytuacja się powtarza... :)

Serdecznie pozdrawiam i życzę niezmiennie przychylności losu, zdrowia, optymizmu, dystansu i dużo, dużo sił.

Ada P.
Avatar użytkownika
ada1972
 
Posty: 285
Dołączył(a): Śr, 29.02.2012 18:49
Lokalizacja: Dzierżoniów

Re: Jak to miło...

Postprzez Krystyna Janda Pn, 09.07.2012 04:57

Dziękuję. Dobrego odpoczynku i spokojnych dni na tym urlopie. Pozdrawiam serdeczenie.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron