nienawiść

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

nienawiść

Postprzez Krystyna Prezes Wt, 10.07.2012 19:38

Zawsze myślałam,że starsi ludzie "upiększają" wspominajac swoją młodość.Pewnie tak jest,ale sama jestem w średnim wieku i stwierdzam,że nie do końca upiększają.Współczesne dzieci nie wiedzą,że dawniej sąsiedzi mówili sobie "dzień dobry",że pomagali starszym osobom robić zakupy,ustępowali miejsca w tramwaju itd.Ich świat pełen jest hałasu pospiechu i -niestety nienawiści i chamstwa (obserwuję to szczególnie w pracy).
Życie współczesne nie jest łatwe,ale przeraża mnie stopień nienawiści i chęć zemsty wśród ludzi.Dobrze,że nie można posiadać bez zezwolenia broni palnej,bo chyba wyprzedzilibyśmy USA w zabójstwach.O dziwo najwięcej zaciekłości jest w Polakach-katolikach.Czy to jakaś krucjata,czy z kościoła zrobiła się już sekta?...
I dlaczego tak napadają na Panią,a nie na S.Tyma,który (domyślam) się tekst "z samolotem"napisał?
Bardzo się cieszę z Pani reakcji na zaczepki.Pogody ducha i dużo radości życzę. Krystyna P
Krystyna Prezes
 
Posty: 69
Dołączył(a): Wt, 24.07.2007 17:53
Lokalizacja: R

Re: nienawiść

Postprzez Krystyna Janda Śr, 11.07.2012 07:34

Dobrych dni, dobrego lata, samych miłych zdarzeń i inteligentnych, dobrych ludzi na drodze.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron