Darłowo

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Darłowo

Postprzez rayen N, 15.07.2012 12:25

Pani KJ wklejam z sympatią fragment z bloga Pana Daniela Passenta o Pani:


15.07.2012
niedziela
Trąba w Darłowie

„Wszystkim się zdawało, że to echo grało”, a to grała orkiestra dęta z Sochaczewa, wzmocniona przez muzyków z Darłowa. Dali oni koncert pod gołym niebem, dla mieszkańców i wczasowiczów. Co prawda Darłowo nie ma jeszcze muszli koncertowej (na razie buduje się marina), ale i tak było ślicznie. Słuchając muzyki poczułem się jak w kulturalnym kraju. Dalej było już tylko lepiej. W dniach 12-15 lipca odbył się w Darłowie Bałtyk Festiwal Sztuka i Media. Trzy dni spotkań z udziałem takich ciekawych i wybitnych osób, jak Krystyna Janda (absolutny rekord frekwencji, ludzie, dla których zabrakło miejsc na Sali, a właściwie w gigantycznym namiocie, stali na ulicy, w wichurze i w deszczu, żeby tylko usłyszeć kilka słów wielkiej aktorki, a przy okazji i felietonistki). Na jej występ nie sposób się było dostać. Krystyna Janda to wulkan energii, pracowitości, pomysłów, nie do pokonania przez codzienną rzeczywistość, biurokrację, indolencję i niemożność."

BOMBA!
rayen
 
Posty: 996
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:35

Re: Darłowo

Postprzez Krystyna Janda Pn, 16.07.2012 09:48

Bardzo , bardzo dziękuję , i Pani i panu Danielowi. Ukłony.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron