Jakie wyspy polecicie?

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Jakie wyspy polecicie?

Postprzez trzynascie N, 29.07.2012 21:16

Witam :)

Dzisiaj moja doba ma 48 godzin. W nocy nie spałem i o 2 pojechałem do Radomia, chodząc po mieście obserwowałem-fotografowałem świt. Piękny niedzielny pełen słońca poranek.

Najlepsza pora tygodnia to obserwacja niedzielnego pełnego słońca świtu. Klimat niedzielny i słońce.

MILVĘ to ja znam od dawna. Z duetu z Vangelisem.

Pan Materna właśnie jak żarty mówi to tylko on jeden się z nich śmieje. - nieprawda, ja też się śmieję i uśmiecham siedząc tyłem do telewizora z odtwarzaczem DVD - "Za chwilę dalszy ciąg programu" ;)

tak pisać nie można - o śmierci nie wolno? a są takie filmy, gdzie kogoś mordują i człowiek wybucha śmiechem. Mało, ale są. [Gorzej być nie może (1998) Very Bad Things]

O wyspie miało być. Wyspa szczęśliwości - MILANÓWEK. Ja tam znam też inną osobę z powyższej miejscowości - uczciwa, przyzwoita i wybitna. Ale takich wysp jest mało. Dużo terenów bagiennych jest.

Miałem iść spać, ale Szef mi kazał jeszcze ściągnąć i przerobić duży plik z internetu...

1 sierpnia do stolicy jadę prowadzić obserwacje. Będzie się działo

Dobranoc
trzynascie
 
Posty: 12
Dołączył(a): Śr, 25.07.2012 21:29

Re: Jakie wyspy polecicie?

Postprzez Krystyna Janda Śr, 01.08.2012 05:11

Proszę iść spać! Pozdrowienia...Swoją drogą jechać na świt do Radomia , to jest czad. Świt w Radomu? O co to chodzi? Można napisać piosenkę o tym. To coś dla Agnieszki Osieckiej. Świt w Radomiu...
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron