Sen o Toskanii

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Sen o Toskanii

Postprzez Ewa555e Pt, 10.08.2012 07:06

Dzień dobry Pani Krystyno,

tak na koniec Pani urlopu w Toskanii chciałam napisać Pani kilka słów, że czytając dzień w dzień Pani wpisy do dziennika opisujące różne miejsca tego regionu, tak bardzo wczułam się w klimat tych wpisów, że dzisiejszej nocy byłam również w Toskanii :) . Nie pamiętam dokładnie miast po jakich się poruszałam, ale było ich wiele i były przepiękne, małe, przytulne, takie jak na zdjęciach.

Pani wypoczywa tam na jawie, a ja dzisiaj we śnie, jedną jedyną noc :). Sen przepiękny bo widoki i klimat przecudny, tylko często gubiłam się nieco w tych małych sennych, urokliwych uliczkach.

Chociaż jestem dopiero przed letnim wypoczynkiem to dziś wstałam jak przysłowiowy skowronek, radosna, zadowolona, wypoczęta no i przeszczęśliwa, że zwiedziłam kawał pięknego świata :).

Sama Pani widzi Pani Krystyno, jak wiele znaczy Pani dziennik i wszelkie wpisy. Proszę nas wszystkich trzymać przy sobie, bo to działa, wystarczy aktualny dziennik, po prostu dziennik i oczywiście teatry, Pani teatry.

Pozdrawiam miło z równie uroczej Polski, Ewa
"Z życiem jak ze sztuką w teatrze: ważne nie jak długo trwa, ale jak zagrana". Seneka Młodszy
Avatar użytkownika
Ewa555e
 
Posty: 66
Dołączył(a): Pt, 06.01.2012 16:48
Lokalizacja: Milanówek

Re: Sen o Toskanii

Postprzez Krystyna Janda Pt, 10.08.2012 08:14

Proszę nas wszystkich trzymać przy sobie? A jak? To Państwo decydujecie czy jesteście ze mną, ja tylko się dzielę ...pozdrowienia . Szkoda że nie mogę wysłać zapachów...
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja