spektakl dla rodziców w tym czasie opieka dla dzieci

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

spektakl dla rodziców w tym czasie opieka dla dzieci

Postprzez marwer3 Pt, 10.08.2012 09:24

Witam serdecznie pani Krystyno!
Bardzo bardzo dziękujemy za spektakle dla rodziców, a w tym czasie opiekę dla dziecka!jednak się udało mimo, że pisała pani wcześniej, że nie ma takiej możliwości. W końcu będziemy mogli pójść do teatru na spektakl wszyscy razem, a nasza córeczka będzie miała opieką, niania nie zawsze może i wychodzi drożej jak 30 zł. Już kupiliśmy bilety na Wąsy. Do tej pory chodziliśmy na te spektakle, które najbardziej chcielismy zobaczyć, a z opieką dla dziecka są jeszcze spektakle, których nie widzieliśmy i teraz na pewno na nie pójdziemy wszyscy razem. W teatrze kamienica też jest taka opcja ale dla dzieci w wieku od 6 lat i jest to połączone z obiadem w restauracji, co nam się nie podoba i wychodzi o wiele drożej. Z kolei w teatrze polskim jest to dość rzadko i też dla dzieci od 6 lat. Repertuar też nam tak nie odpowiada. Po raz kolejny przekonujemy się, że Och teatr i Teatr Polonia są najlepsze i chodzimy wyłącznie tam. Czekamy z niecierpliwością na koncert Mięśni i pożegnanie lata oraz premierę Wąsów. Wiem, że jest pani na wakacjach, czekam niecierpliwie na pani wpisy i zdjęcia, czytam je zachłannie np. o filmie Kabaret, niestety nie udało mi się go kupić, znalazłam ale napisy po holendersku, a lektor angielski ale kupiłam muzykę. pozdrawiam gorąco!wakacje wciąż trwają, marwer3
marwer3
 
Posty: 10
Dołączył(a): Wt, 29.05.2012 13:33

Re: spektakl dla rodziców w tym czasie opieka dla dzieci

Postprzez Krystyna Janda Pt, 10.08.2012 17:05

Bardzo się cieszę. Udało się nam nawiązać współpracę z fundacją Atelier , prowadzoną przez wybitnych plastyków i naszych przyjaciół. W zajęciach i plenerach Atelier uczestniczyły wszystkie nasze dzieci po kolei i bardzo ich cenimy. Miejmy nadzieję że dzieci przychodzące do Och - teatru z rodzicami na popołudniówki będą zadowolone nie mówiąc o rodzicach. Pozdrowienia wysyłam dla dużych i małych.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja