Krótka wymiana myśli...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Krótka wymiana myśli...

Postprzez ada1972 Cz, 06.09.2012 16:28

Szanowna Pani Krystyno,

Przeglądam Pani wspomnieniowe zdjęcia z działalności teatralnej. Te dokumentujące remont i adaptację teatrów uzmysławiają, jaki to był ogrom prac. I jak szybko mija czas. Już siedem lat. Teatr Polonia jest już "pierwszoklasistą"...
Łukasz i Zosia - dzieci mojej siostry często pytają co u Pani słychać, co Pani aktualnie gra. Są bardzo młodzi, ale na szczęście "nasiąkają" ambitną sztuką, co mnie bardzo cieszy. Ostatnio Zosia mnie rozśmieszyła, kiedy widząc mnie przy laptopie skomentowała: "O! Adzia "krystynojanduje".

Pani Krystyno, jak przebiegają dalsze próby "Danuty W."? Czy udało się już opanować drżenie serca? :) Przy Shirley udało się Pani obrać pół tony ziemniaków. Tym razem, patrząc na zdjęcia z prób "Danuty W." będą to jabłuszka.... Mam ogromny szacunek i sentyment do tamtych wydarzeń, a w połączeniu z nowym monodramem mam wrażenie że te wszystkie wielkie sprawy dzieją się na nowo. Nie wiem, dlaczego tak jest.... Być może dlatego, że to było tak bardzo, bardzo ważne dostarczało ogromnych przeżyć, a przede wszystkim dawało nadzieję... Bardzo mocno Panią wspieram w tym przedsięwzięciu.

Serdecznie pozdrawiam, życząc słonecznych dni, sił i uśmiechu.

Ada Pasiniewicz
Avatar użytkownika
ada1972
 
Posty: 285
Dołączył(a): Śr, 29.02.2012 18:49
Lokalizacja: Dzierżoniów

Re: Krótka wymiana myśli...

Postprzez Krystyna Janda Cz, 06.09.2012 22:52

Dziękuję pani Ado. Próby trwają. Jutro ważna próba techniczna, odpowie nam an wiel pytań. Reżyser montuje materiały do projekcji ja uczę się tekstu i szukam sposobu mówienia. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja