Facebook i sprzedaż

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Facebook i sprzedaż

Postprzez Karmel5 Pt, 07.09.2012 08:56

Pani Krystyno,
odwiedzam wszystkie Pani strony - tę główną, teatralne, facebookowe. Jest tego sporo i tworzą dobre SEO (grupa wzmacniająca pozycjonowanie). "Naszła" mnie myśl taka (możliwe, że Pani o tym wie i są to działania z rozmysłem - wówczas przepraszam, że zawracam Pani głowę): Warto z tej grupy stron skorzystać bardziej. Po pierwsze brakuje na stronie www.krystynajanda.pl szybkiego, rzucającego się w oczy przejścia na strony facebookowe np. ze strony głównej lub podstron (wówczas te wszystkie informacje wrzucane w różne miejsce będą uporządkowane, łatwodostępne, zgrupowane). Taka zakładka FB wygląda np. tak jak tutaj (prawa strona ekranu www.impreza4you.pl) lub okienko takie jak to na stronie Teatru Polonia. Chodzi o to aby były łatwe przejścia umożliwiające dotarcie do całej grupy informacji.
Ma Pani w sumie tysiące osób odwiedzających strony (a w tej grupie są ludzie, którzy też polują na szansę zakupienia biletu do Pani teatrów) i jeśli zdarzyłoby się tak, że na któryś spektakl są jeszcze wolne bilety (chociaż tak chyba nie bywa u Pani) - to za pomocą jednej takiej informacji na FB pewnie by się sprzedały natychmiast. Mówię to wszystko z punktu widzenia zwykłego użytkownika i fana. Jeśli zawracam Pani głowę to bardzo przepraszam.
PS. na tej stronie nie działa link do Och Teatru (może tylko chwilowo ale w tym momencie nie przekierowuje)
serdeczności
Ada Żołnierczyk
Avatar użytkownika
Karmel5
 
Posty: 12
Dołączył(a): Cz, 12.07.2012 15:38
Lokalizacja: Kraków

Re: Facebook i sprzedaż

Postprzez Krystyna Janda So, 08.09.2012 07:34

Bardzo dziękuję. Prześle list od Pani do naszego PR i BOWu. Serdeczności. Kj
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja