Szanowna Pani

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Szanowna Pani

Postprzez AspirynaBlues So, 08.09.2012 19:11

Szanowna Pani!

Gdy ostatnio do Pani pisałam byłam pod tak wielkim wrażeniem „Białej Bluzki”, że zapomniałam zapytać o bardzo istotną dla mnie kwestię. Mianowicie: wyjeżdża Pani czasami ze swoimi spektaklami w Polskę, gdzie najszybciej można znaleźć wiadomość o tym, gdzie i kiedy będzie Pani grała? Czy informacje pojawiają się od razu w repertuarze na stronie teatrów Fundacji? Widzę tam, że „Weekend z R.” ma być grany w Lubinie(bliżej dla mnie, niż Warszawa), jednak wszystkie bilety już zarezerwowane. Chyba muszę w Internecie spędzać dnie i noce, żeby w porę zauważyć, wsiadać prosto w samochód i pędzić po bilet. A może Wrocław wystosował do Pani jakieś zaproszenie? Od października to będzie mój drugi dom, więc byłabym przeszczęśliwa. Będę ogromnie wdzięczna za informację, ponieważ moje uzależnienie wcale nie minęło, a przymusowy „odwyk” mi nie służy. ;)


Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego, owocnych prób do "Danuty W"!
Agata.
Ostatnio edytowano N, 25.08.2013 22:25 przez AspirynaBlues, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
AspirynaBlues
 
Posty: 14
Dołączył(a): Śr, 25.07.2012 10:23
Lokalizacja: Wrocław

Re: Szanowna Pani

Postprzez Krystyna Janda So, 08.09.2012 20:31

Nasze spektakle "wyjazdowe" są podawane na stronie u mnie i stronie teatru dopiero wtedy kiedy podpiszemy umowy , nigdy wcześniej. Najbliższa jest " Shirley Valentine" w Tczewie i " Biała bluzka" w Bydgoszczy. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja