Droga Pani Krystyno

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Droga Pani Krystyno

Postprzez ada1972 N, 12.05.2013 08:44

Kiedy tylko mam chwilę, staram się zaglądać tu do Pani. Piszę rzadziej, ale na Forum staram się zaglądać regularnie. Pani relacje, odczucia, przemyślenia, emocje, sposób przekazu związane z Danutą W. sprawiają, że niemalże "widzi się" i odczuwa "fizjologię" tego monodramu.

Wizyty u Pani pozwalają mi pomóc zachować dotychczasową jakość życia i optymizm wbrew wszystkiemu. Życia, które stopniowo przygotowuje mnie i moją Rodzinę do tego, co nieuchronne. Pomimo tej świadomości, nie poddajemy się, walczymy, i chyba powoli oswajamy się z tym co teraz, i co przed nami...I wbrew wszelkiemu rozsądkowi i świadomości powagi sytuacji, nadzieja nie pozwala o sobie zapomnieć. Oby jak najdłużej była z nami.

Dziękuję raz jeszcze za to, że mogę czerpać siłę z pokładu Pani wrażliwości, emocji, życzliwości i prawdy...

Serdecznie pozdrawiam.

Ada Pasiniewicz
Avatar użytkownika
ada1972
 
Posty: 285
Dołączył(a): Śr, 29.02.2012 18:49
Lokalizacja: Dzierżoniów

Re: Droga Pani Krystyno

Postprzez Krystyna Janda N, 12.05.2013 15:07

Niezależnie od sądów o niej, niech Pani przeczyta książkę DOWÓD , Teraz można ją kupić w księgarnich. Serdeczności i najlepsze myśli.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja