Chce się jeszcze!

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Chce się jeszcze!

Postprzez Warszawski Sen Pn, 29.07.2013 17:16

Pani Krystyno,
miałem ogromną przyjemność obejrzeć wczoraj spektakl "Weekend R." Dawno się tak nie ubawiłem, niesamowita komedia! Świetna obsada i gra. Scena, w której Clarice wraca z Rogerem (bodajże ze sklepu) i Daisy przedstawia swojego męża (którym nieszczęśliwie staje się Rooney) po prostu kładzie na łopatki, a w szczególności reakcja Clarice.

"Weekend z R." okazał się znakomitym zwieńczeniem weekendu, aż chciało się więcej, dłużej. Coś fantastycznego! Świetne dynamiczne dialogi, riposty a przy tym wszystkim wrażenie widza, że aktor również bardzo dobrze się bawi.
Gratuluję spektaklu. Gratuluję i podziwiam Panią również za trud i ogromną pracowitość - gra, reżyseria, prowadzenie fundacji, bez wytchnienia niemalże, bez wakacji. Brawo! A mi jako widzowi apetyt rośnie.

Pozdrawiam (nie napiszę, że ciepło bo na nasz kraj spadła ściana ognia, szczęście, że sale klimatyzowane)
Marcin.

PS
Po spektaklu "Weekend z R." zastanowił mnie tylko brak uśmiechu przy ukłonach u niektórych aktorów... Wypadałoby :) po tym spektaklu.
"The mind is like a parachute - it works better when it's open" Allan K. Neal
Warszawski Sen
 
Posty: 6
Dołączył(a): Pn, 07.01.2013 13:56

Re: Chce się jeszcze!

Postprzez Krystyna Janda Wt, 30.07.2013 05:15

Dziękujemy. Tak, z tymi uśmiechami na koniec przy tym zmęczeniu trochę trudno. Ale będziemy się starać, założymy też na następny spektakl krokomierze. Ciśnienie przed i po już mierzyliśmy. Ukłony z szerokim radosnym uśmiechem składam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron