Hommage a Kieślowski

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Hommage a Kieślowski

Postprzez pigmalion Pn, 12.08.2013 20:37

Szanowna Pani Krystyno,

jako dziewczyna z prowincji oddalonej od stolicy o lata świetlne stwierdzam, że do Warszawy ciągnie mnie z dwóch tylko powodów. Pierwszy jest mało istotny z punktu widzenia Sztuki, ale drugim powodem jest fakt, że nie mam żadnej mozliwości czmychnięcia z domu wieczorem i udania się na Pani spektakl. Ot tak, tak jak wychodzi się po bułki do piekarni czy kalafior na targowisko. I strasznie mi z tego powodu przykro.

Będąc wczoraj na spacerze z dzieciakami w Sokołowsku zauważyłam, że trwają przygotowania do kolejnego Hommage... I co widzę? Że Pani tu jednak przybędzie! Pierwszy raz! Może oceni Pani pozytywniej "szaleństwa" Pani przyjaciółki, która w TO Panią wplątała, gdy Pani troszkę u nas pobędzie.

Będę, na pewno będę! Zabiorę ze sobą koleżankę - Justynę, która przed laty spędziła ze mną wieczór, zamiast cieszyć się najnowszymi plotkami, przykładała magnetofon do telewizora nagrywając "Zielono mi...", tym samym odkrywając przede mną wrota Piękna. Czmychniemy z domu na chwilę. Jak po bułki czy kalafior.

Do zobaczenia, jednostronnego, bo pewno zniknę w tłumie.

Karolina Ceven
pigmalion
 
Posty: 3
Dołączył(a): Pn, 10.09.2012 20:38

Re: Hommage a Kieślowski

Postprzez Krystyna Janda Wt, 13.08.2013 08:28

Tak zagram w Sokołowsku UCHO, GARDŁO, NÓŻ. Cieszę się na tę wizytę bo jestem bardzo ciekawa tego miejsca i tego co moi przyjeciele dokonali. Serdecznie pozdrawiam i do zobaczenia. Pozdrawiam. Kj
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja