Pytanie z Poznania.

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Pytanie z Poznania.

Postprzez Tanuda Cz, 14.11.2013 16:44

Szanowna Pani Krystyno!
Tu, w Poznaniu, jest Pani zawsze bardzo mile oczekiwana i widziana, i to w każdej swojej roli, aktywności, przedsięwzięciu... Nie ukrywam, że czuję ogromny niedosyt Pani wizyt i po wrześniowych "32 omdleniach" i listopadowej "Zemście" Och-Teatru regularnie szukam wzmianek o następnych spektaklach. I jestem w tym dość nieudolna, bo na nic nie natrafiam, więc zapytam wprost, u źródła o plany z Poznaniem zwiazane: kiedy zobaczymy Panią, któryś z Pani Teatrów u nas? Z góry dziękuję za odpowiedź, zwłaszcza, że przy takiej aktywności zawodowej Pani czas jest bardzo cenny.
Pozdrawiam i życzę dobrych dni
Danka
Tanuda
 
Posty: 25
Dołączył(a): Wt, 29.01.2013 11:59
Lokalizacja: Poznań

Re: Pytanie z Poznania.

Postprzez Krystyna Janda Pt, 15.11.2013 06:13

Bardzo mi miło, dziękuję. Niestety szczerze powiedziawszy nie bardzo się orientuję w naszych planach wyjazdowych teatralnych. Jestem w tej chwili zajęta nową premierą i Świata Bożego nie widzę poza tym do 15 grudnia. Nasze plany wyjazdowe pojawiają się z dużym wyprzedzeniem na stronach internetowych teatrów, a wszelkich informacji nawet w perspektywie roku może udzielić pani Iwona Gradkowska szefowa naszego Impresariatu - i.gradkowska@teatrpolonia.pl
Głębokie ukłony.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja