Nowa rola?

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Nowa rola?

Postprzez Ewa555e So, 30.11.2013 19:42

Dobry wieczór Pani Krystyno,

piszę do Pani z zapytaniem, ponieważ wczoraj moja siostra przeglądając ciekawostki w internecie natrafiła na stronę teatru żydowskiego, w którym odbędzie się spotkanie dnia 15 grudnia poświęcone patronce tegoż teatru, Estery Racheli Kamińskiej, a w nim gość specjalny KJ.

Moje pytanie zatem, jaką rolę zagra Pani w tym spotkaniu? Czy będzie to sztuka teatralna i wcieli się Pani w osobę Estery Kamińskiej, czy może będzie to tylko pogadanka o tej wyjątkowej aktorce? Jestem bardzo ciekawa tego spotkania i jak zwykle cieszę się na spotkanie z Panią.

Martwi mnie tylko cena biletu. Czy cena na gościa specjalnego powinna być w takiej wysokości? Czy może temu spotkaniu przyświeca inny cel, proszę mi to wyjaśnić, Pani Krystyno.

Za różę gali serdecznie Pani gratuluję. Rola Danuty doceniona. Pozostali wyróżnieni, niekoniecznie powinni być w zestawieniu z Panią.

Pozdrawiam Panią bardzo ciepło, miło i nieśmiało uśmiecham się do Pani w tą deszczową smutną pogodę przesyłając dwie śliczne różyczki, dla Pani, Ewa

Obrazek
"Z życiem jak ze sztuką w teatrze: ważne nie jak długo trwa, ale jak zagrana". Seneka Młodszy
Avatar użytkownika
Ewa555e
 
Posty: 66
Dołączył(a): Pt, 06.01.2012 16:48
Lokalizacja: Milanówek

Re: Nowa rola?

Postprzez Krystyna Janda Pn, 02.12.2013 18:52

Dziękuję . Tak to spotkanie poświęcone tej wielkiej aktorce. Poproszono mnie o przeczytanie wyjątków ról i tekstów które grała. To dla mnie wieki honor. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja