Urodziny

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Urodziny

Postprzez AspirynaBlues Cz, 16.01.2014 13:27

Szanowna Pani,
dziś czwarta rocznica powstania Och-teatru, miejsca w którym po raz pierwszy moje serce zapłonęło miłością do teatru w ogóle. Wcześniejsza sympatia i fascynacja tą sztuką zamieniła się w szaleńcze zakochanie.
Nigdy nie zapomnę tego wakacyjnego wieczoru, gdy po raz pierwszy obejrzałam tam "Białą Bluzkę". Prawdziwe katharsis zdarza się ponoć niezwykle rzadko, albo i nigdy. Ja - dzięki Pani, dzięki pracy wszystkich ludzi z Fundacji - miałam okazję tego doświadczyć.
Taki dzień to okazja, by napisać parę słów podziękowania w stronę osób, którym zawdzięczam tak wiele.
Od czasu "Białej Bluzki", sprzed tych około dwóch lat, udało mi się zobaczyć już kilkanaście spektakli, które powstały w Pani teatrach, ile to chwil wzruszeń, uśmiechu, ile emocji... Bywam na spektaklach zawsze, gdy odwiedzacie Państwo Wrocław, a kiedy tylko możliwości mi pozwalają jadę do Warszawy, by znowu udać się w te wyjątkowe i ważne dla mnie miejsca, jakimi są Och i Polonia.

Serdeczne podziękowania dla Pani, Pani Marii Seweryn oraz wszystkich ludzi, dzięki którym powstanie i funkcjonowanie Ochu jest możliwe. Jestem ogromnie wdzięczna za wielką pracę i serce, które wkładacie Państwo w rozwój tego teatru. Życzę wszystkiego najwspanialszego!

Pozdrawiam,
Agata J.
Ostatnio edytowano So, 01.02.2014 19:20 przez AspirynaBlues, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
AspirynaBlues
 
Posty: 14
Dołączył(a): Śr, 25.07.2012 10:23
Lokalizacja: Wrocław

Re: Urodziny

Postprzez Krystyna Janda Pt, 17.01.2014 11:33

Miła Pani, bardzo dziękujemy. Drukuję list ii wieszam na wszystkich tablicach w obu teatrach, bo to najcenniejsze podziękowania dla wszystkich pracujących w Fundacji. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja