Urodzinowa "Biała bluzka"

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Urodzinowa "Biała bluzka"

Postprzez kundzia85 So, 18.01.2014 21:27

Droga Pani Krystyno!

Z lekkim poślizgiem , ale nie mniej szczerze dziękuję za urodzinowy wieczór z Białą bluzką . Moi towarzysze teatralni zadowoleni. Rozmowom, emocjonalnym komentarzom "achom i ochom"( nomen omen :) ) nie było końca. Swoją drogą to nieco zabawne ciekawe doświadczenie dzielić ten spektakl z kimś, kto widzi go po raz pierwszy. I może nie być aż tak duchowo, emocjonalnie, wewnętrznie... etc związany z tym słowem, z tym wszystkim co Pani dawała i wciąż daje temu właśnie spektaklowi i jak dzięki temu przybiera on różne barwy,czasem zdecydowane i mocne a czasem są to delikatne ale i piękne odcienie. Moze jednak nie będę brnęła w te malarskie porównania, to dość ryzykowne z mojej strony, biorąc pod uwagę szkołę plastyczną, którą to Pani skończyła :).
Mam nadzieję, że dalsza, bardziej prywatna część urodzinowego wieczoru- karaoke była udana i odstresowująca. Jeszcze raz życzę wszystkiego co najlepsze dla Och- Teatru, nie tylko na urodziny i na każdy dzień.
Pozdrawiam nieustająco serdecznie
Ewa Sobkowicz
kundzia85
 
Posty: 238
Dołączył(a): Cz, 26.11.2009 10:32

Re: Urodzinowa "Biała bluzka"

Postprzez Krystyna Janda N, 19.01.2014 15:27

Dziękuje pani Ewo. Karaoke było takie , ze ja bez głosu wybiegłam bo bałam się że nie zagram następnego dnia, inni zostali i darli się do rana jak opętani ...Pozdrawiamy.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja