Piosenki i inne

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Piosenki i inne

Postprzez Małgosia Sz Pt, 11.04.2014 10:13

Dzień dobry wiosenny!
Pani Krystyno, chcę bardzo podziękować za piosenki! Każdy ten wieczór jest inny i to jest wspaniałe! Nie wiem jak Pani odebrała ten sobotni koncert, ale miałam wrażenie, że było jakoś wyjątkowo dużo pozytywnej energii ze strony publiczności. Mam nadzieję, że Pani to czuła.

A co do pytań w dzienniku na kilka z nich mam odpowiedź :P. Wiem kogo chciałabym zobaczyć na scenie.
Panią razem z Panią Teresą Budzisz - Krzyżanowską. Dla mnie Silniejsza z teatru tv to było odkrycie, co możecie zrobić Panie razem. Ciągle ten spektakl pamiętam, choć wiele lat minęło, a powtarzany w tv chyba nie był.
I muszę jeszcze napisać o jednej roli męskiej. Pan Grzegorz Damięcki w Ateneum w Nastazji Filipownej. On nie grał Księcia Myszkina, on nim był.
I przypomniało mi się jeszcze coś. Pani Julia Kijowska w Tramwaju (też w Ateneum) ma Pani energię. To jest naprawdę świetna rola.
Takich kilka wrażeń z fotela widza.
Pozdrawiam serdecznie,
Małgosia Sz
Małgosia Sz
 
Posty: 7336
Dołączył(a): Wt, 08.03.2005 11:07

Re: Piosenki i inne

Postprzez Krystyna Janda So, 12.04.2014 11:43

tak dokładnie i pani Kijowska i pan Grzegorz....obie role widziałam i jestem wielbicielką...Serdeczności...
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja